2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 700930 بازدید | 41864 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم بله که هستیم کار خاصی لازم نیست بکنی فقط کالری شماری و خوردن و خوردن و خوردن     ...

مرسی گلم...همین خوردنه سخته اصلا بزور خیلی هنر کنم به۱۰۰۰کالری برسه که بعضی روزا۶۰۰تا بیشتر نمیخورم

2740
اقا من وزن کردم 60شدم  بچها من تا قرص ویتامین ای میخورم وزنم میره بالا به نظرتون پفه نخورم لاغر ...

عااقااا من چندجا خوندم ویتامین ای رو دویا سه بار بیشتر در هفته نمیشه بخوری ،، جمع میشه تو کبد چرب میشه ، من خریدم ولی ترسیدم بخورم ، همینجورمونده😟

عااقااا من چندجا خوندم ویتامین ای رو دویا سه بار بیشتر در هفته نمیشه بخوری ،، جمع میشه تو کبد چرب می ...

اره خطر ناکه 

منم  دارم‌نمیخورم اخه تبدیل ب سنگ کلیه میشه

بعدش مال من‌ مثل گچه😷

کاربرقدیمی هستم والا😆تیکربارداری نیست هدفمه
مرسی گلم...همین خوردنه سخته اصلا بزور خیلی هنر کنم به۱۰۰۰کالری برسه که بعضی روزا۶۰۰تا بیشتر نمیخورم

خانومی به مرور ک شروع به خوردن کنی ، معدت جا باز میکنه و به اشتها میای ،کم کم مقدار برنجتو و لقمه هاتو زیاد کن ،، میان وعده بزار ،،،  هرچی بیشتربخوری بیشتر گشنت میشه ،، اینجام اول خیلی بچه ها مشکل اشتها داشتن ، ولی الان ماشالله بالای سه هزار میخورن ،، تازه بیشترشم میتونیم بخوریم ولی یا وقت کم میاد یا خورااکی

بجه هااااا رفتم خیاطی اندازمو گرفته دور با    ی   سن ۱۰۰بعد خانومهیخنده میگه خوب رشد کرده😅دوست مامانم بود خجالت کشیدم😎😎

کاربرقدیمی هستم والا😆تیکربارداری نیست هدفمه
2706