2752
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 702912 بازدید | 41869 پست

سلاااااام بچه ها خوبید؟ من بعد از یه غیبت نسبتا طولانی مدت برگشتم. این مدت هم یه سری اتفاقها افتاد که خدا را شکر حل شد و هم کارم خییلی سنگین تر شده. خلاصه به بزرگواری خودتون ببخشید

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بچها.چطورین.رو به رشدین؟تپلا لایک کنن ببینم کیا مشغوله جذب کالری بودن من باز کیا عقب موندم

من بعد ۴ماه پِر شدم😄حالم خیلی اوکی نبود دو سه روز، هم اینکه عقد کنونم داشتیم.بچها توی دوران قاعدگی هم میشه قرص مخمر رو استفاده کرد؟ اگه اطلاع دارید کمکم کنید من نخوردم این چندروز.از فردا استارت کالری شماری رو میزنم ب امید خدا.البته این چندروز هم سعی میکردم بخورم که لااقل کاهش وزن نداشته باشم

✨در انتظار معجزه✨
2731
سلام خانومای گل من ازاول تاپیک باهاتون بودم ولی فقط میخوندم دوماهه کالری شماری میکنم از45/700شدم 48ت ...

شاید باید کالری دریافتیتو بیشتر کنی

نمیدونم ، ولی من بعد ازینک چندکیلو اضافه کردم بامقدار کالری قبلی وزنم بالا نمیومد

باید بیشتر ازون میخوردم😞

سلام بچها.چطورین.رو به رشدین؟تپلا لایک کنن ببینم کیا مشغوله جذب کالری بودن من باز کیا عقب موندم من ...

سلام عزیزم اره میشه استفاده کرد منع مصرف نداره

@ماه_پیشو نی۸ @roooza   خوش اومدین کم پیدایین

سلام عزیزم خیلی خیلی درگیر بودم یه چند وقتی نزدیکانم مریض بودن الان خدا را شکر دارن خوب میشن کار خودمم خیلی زیاد شده خلاصه به مهربونی خودتون ببخشید  

سلام لولویی جان ۴ق ارد ۴ ق شکر یه دونه تخنرغ ۱ قاشق پودر کاکاءو پکینک پودر و وانیل ۳ قاشق روغن مایع ...

منم اینو درست میکنم خوشمزه و سریع و راحت 

سلام دوستان هستین هنوز؟؟ تاپیک به راهه؟؟ من شدیدا به کمکتون نیاز دارم اصلن در  جریان تاپیکت ...

سلام عزیزم بله که هستیم کار خاصی لازم نیست بکنی فقط کالری شماری و خوردن و خوردن و خوردن  

سلام خوبی من دو سه هفته ای هست وزن نکردم ولی چند وقتی مریض بودم و لاغر شدم الان نمیدونم چند کیلوم مش ...

بهار منم نداشتم واقعا سختم بود ولی دوماهی میشه خریدم خودمو راحت کردم

2706