2733
2739

خانما دخترم ۴ماه خورده ایش هست واکسن که زدم همه چیزش خوب بود ولی الان خیلی لاغرشده ضعیف شده ۴بار در روزم مدفوع میکنه چی بهش بدم خیلی وزنش اومده پایین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم سه ماه و چند روزشه 4 روز ی بار پی پی میکنه شیر خشک هم میدم اما بازم هیچی خیلی خیلی لاغر😭🙁

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2731
الان ۲۰روز داره از واکسنش میگذره چن روزه اینجوری شده نه شیر خشک میخوره 

شما چند پیمانه میدین هر وعده چند ساعتی ی بار؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2740

عزیزم اگه خودتون یا همسرتون کودکی لاغر بودید اصلا زور نزن که نمیشه من به بچه هام هرچه فکرش کنی دادم اما لاغرتر شدن که چاق شدن تا آخرش مامانم بهم گفت خودت وقتی به دنیا پرستارگفت این لاغر مردنی هم زنده میمونه

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون

مگه وزن بچه چندکیلونگاه نکن لاغربایدبه اون وزن اصلی که مخصوص خودشه برسه بهداشت نبردی براقدووزن 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
مگه وزن بچه چندکیلونگاه نکن لاغربایدبه اون وزن اصلی که مخصوص خودشه برسه بهداشت نبردی براقدووزن 

وزنس بردم واسه واکسن ۶کیلو خورده ای بود الا شده ۵کیلو 😭😭

2706