2752
2734

خانما دخترم ۴ماه خورده ایش هست واکسن که زدم همه چیزش خوب بود ولی الان خیلی لاغرشده ضعیف شده ۴بار در روزم مدفوع میکنه چی بهش بدم خیلی وزنش اومده پایین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر منم سه ماه و چند روزشه 4 روز ی بار پی پی میکنه شیر خشک هم میدم اما بازم هیچی خیلی خیلی لاغر😭🙁

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
الان ۲۰روز داره از واکسنش میگذره چن روزه اینجوری شده نه شیر خشک میخوره 

شما چند پیمانه میدین هر وعده چند ساعتی ی بار؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

عزیزم اگه خودتون یا همسرتون کودکی لاغر بودید اصلا زور نزن که نمیشه من به بچه هام هرچه فکرش کنی دادم اما لاغرتر شدن که چاق شدن تا آخرش مامانم بهم گفت خودت وقتی به دنیا پرستارگفت این لاغر مردنی هم زنده میمونه

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون

مگه وزن بچه چندکیلونگاه نکن لاغربایدبه اون وزن اصلی که مخصوص خودشه برسه بهداشت نبردی براقدووزن 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
مگه وزن بچه چندکیلونگاه نکن لاغربایدبه اون وزن اصلی که مخصوص خودشه برسه بهداشت نبردی براقدووزن 

وزنس بردم واسه واکسن ۶کیلو خورده ای بود الا شده ۵کیلو 😭😭

2706