2737
2734
قرص جویدنی دایمیتیکون بخور....و قرص بیسموت.یه قطره هست به اسم کارمینت که گیاهیه.شبا نیم ساعت قبل خوا ...

خدا رو شکر که بهتر شدید این قطره کارمیت تو داروخونه ها پیدا میشه دیگه؟دایمیتیکون هم مصرف میکردم فقط ۱هفته اثر داشت

من انقد اذیتم ک ب این چیزا اصلا فکر نمیکنم  فقط میخوام خوب شم دکتر مردو زنم برام فرقی نداره بعد ...

موقع کولونوسکپی بیهوشت کرد ؟ من خودم وقتی دادم بیهوش شدم اصلا نفهمیدم چی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدترین حالتش نخفه اگه تو جمع باشی باید هی خودتو سفت بگیری یه بار کار دستت نده 

من چرا همش فکر میکنم شما پسری

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
خدا رو شکر که بهتر شدید این قطره کارمیت تو داروخونه ها پیدا میشه دیگه؟دایمیتیکون هم مصرف میکردم فقط ...

بله داروخانه داره

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2731
خدا نکنه عزیزم،رکولیک_لانسوپرازول_سرترالین_کلیدینیوم سی دونوعش_پرفنازین_فمی لاکت(بیسموت و مب اکتو هم ...

من همه ی اینارو استفاده کردم گاهی پیش اومده تو طول روز ۱۶تا قرص میخوردم دیگه معدم هنگ کرده بود من فمی لاکت برام خوب بود .لانسوپرازولم برا برگشت اسید معدم واقعا خوب بود ولی سرتالین خیلی اذیتم کرد خودم سریع قطع ش کردم 

2738
دوبار خوردمش میدونی ترانه جون دیگه خسته شدم از این زندگی الان ۳روزی میشه نه داروهامو میخورم ن دمنوش ...

آخی عزیزم بخدا قشنگ میفهممت چون خودمم بازها از بس دارو زیادخوردمو نتیجه نگرفتم همرو ول کردم ریختم دور .ببین بنظرم اگه شرایطشو داری برو باشگاه رشته ی پیلاتس شنیدم خیلی برا مشکل ما جواب میده یا برو یوگا .من خودم به این نتیجه رسیدم وقتی مشغول باشم علائمام کمتره. همش ارتباط مستقیم با فکرمون داره اگه بتونیم کمتر بهش فکر کنیم میتونیم کنترل بیماریمونو دستمون بگیریم

یه چیز دیگه غذاهایرسرج مزاج مثا ماست ، گوجه فرنگی، خیار ، دوغ، بادمجون، سرکه..... اینا علائم اسهالشو بیشتر میکنه 

یه چیز دیگه اینکه این مریضی تو فصل سرما بدتر میشه 

سلام من خیلی ساله این مشکل وداشتم اصلامشخص نمی شد

متاسفانه بنده هم به خاطریه دوره که وحشتناک استرس وتنش توی زندگیم بوداین مشکل وپیداکردم

الانم حدودسه سالی میشه فقط باپزهیزغذایی کننرل شده

سبزی ومیوه خام البته الان بعضی میوهارومیتونم بخورم مخصوصا سیب درختی

حبوبات..شیر..غذاهای پرچرب کافئین غدغنه

داروهامم مثل شماست  باکمی تغییر

اگربتونیم استرسمونوکنترل کنیم وسبک زندگیمونوعوض کنیم

مشکلمون برطرف میشه

متاسفاته ادمهای بااعتمادبه نفس پایین ..حساس وزودرنج ومهرطلب...وافرادی که گذشته پردردسری داشتنواهل خودخوری وفکروخیالن خیلی دچاراین مشکل میشن

قولت میدم بری بگردی آدمهای بی خیال اصلا این مشکل وندارن

2706