2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم این مشکلو دارم تنها دوتا راه داره اول اینکه استرست رو کم کتی دوم اینکه بری پیش دکتر مهران بابایی ...

گلم من همین بهمن گذشته رفتم پیشش بهم داروی اعصاب داد تا زمان مصرف بهتر بودم بعد قطعش دوباره مشکلام برگشت داروی اعصابم عوارض خودشو داره

گلم من همین بهمن گذشته رفتم پیشش بهم داروی اعصاب داد تا زمان مصرف بهتر بودم بعد قطعش دوباره مشکلام ب ...

خب حتمن باید استرست رو درمان کنی تا اونو درمان نکنی هیچ راهی نداره اونو که درمان کنی با داروهای گوارشی خوب میشی 

این شکم صدا دادن دیگه آبرو نذاشته واسه من

قرص جویدنی دایمیتیکون بخور....و قرص بیسموت.یه قطره هست به اسم کارمینت که گیاهیه.شبا نیم ساعت قبل خواب ۲۰ قطره بریز تو یک  استکان اب و با قاشق هم بزن و بخورش.من خیلی بهتر شدم خیییییییلی....

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)

دوستان شما میدونین  علائم عفونت روده چیه؟ من رفتم پیش دکتر بابایی ازم اندو و کولونوسکپی گرفت نگفت عفونت داری ولی این دارو گیاهیه ک میرم گفت مشکل دسشویی زیاد رفتنت از عفونت شدید رودس

من سال هاست رودم تحریک پذیره و فقط از اعصابه به نظرم..و خوردن بعضی غذاها...استرس سم هست.صبح که از خواب بیدار میشید اب ولرم بخورید یک لیوان...در طول روز اب خیلی زیاد بخورید یک ساعت یکبار...هرچی بیشتر بهتر.اونایی ک یبوست دارن انجیر تو اب خیس کنن در طول روز بخورن.من ک خیلی بهترم با این روش ها...

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2706