2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386916 بازدید | 68434 پست
قبلا وقت داشتم باشگاه رفتم تا ۷۰ رسیدم ولی الان صبحا تا ۳سرکارم بعدظهرم میام خونه از خستگی نمیتونم ر ...

عب نداره تو خونه ورزش کن مثلا حلقه میزنن خیلیا اینجا یا درازنشست کلا ورزشای تو خونه ای .....حتی تو خونه هم پیاده روی میکنن....

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
ما اینجا کالری شماری میکنیم ،برنامه مانکن رو از بازار دانلود کن ،چیزایی رو که میخوری توش وارد کن کا ...

مچکرم حتما عزیزم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عب نداره تو خونه ورزش کن مثلا حلقه میزنن خیلیا اینجا یا درازنشست کلا ورزشای تو خونه ای .....حتی تو خ ...

اهوم دارم تو خونه حلقه ولی انگیزه ندارم از این ب بعد ب کمک شما واراده خودم انجامش میدم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2731
2740
قبلا وقت داشتم باشگاه رفتم تا ۷۰ رسیدم ولی الان صبحا تا ۳سرکارم بعدظهرم میام خونه از خستگی نمیتونم ر ...

عزیزم @تارایی1398    جامع و کامل توضیح داد برات بازم سوال داشتی بپرس امیدوارم کنار هم کاهش خوبی داشته باشیم

ما اینجا کالری شماری میکنیم ،برنامه مانکن رو از بازار دانلود کن ،چیزایی رو که میخوری توش وارد کن کا ...

مررررررررسی اینقدر خوب جواب بچه ها رو میدی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘

2706