2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386374 بازدید | 68434 پست
قبلا وقت داشتم باشگاه رفتم تا ۷۰ رسیدم ولی الان صبحا تا ۳سرکارم بعدظهرم میام خونه از خستگی نمیتونم ر ...

عب نداره تو خونه ورزش کن مثلا حلقه میزنن خیلیا اینجا یا درازنشست کلا ورزشای تو خونه ای .....حتی تو خونه هم پیاده روی میکنن....

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
ما اینجا کالری شماری میکنیم ،برنامه مانکن رو از بازار دانلود کن ،چیزایی رو که میخوری توش وارد کن کا ...

مچکرم حتما عزیزم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عب نداره تو خونه ورزش کن مثلا حلقه میزنن خیلیا اینجا یا درازنشست کلا ورزشای تو خونه ای .....حتی تو خ ...

اهوم دارم تو خونه حلقه ولی انگیزه ندارم از این ب بعد ب کمک شما واراده خودم انجامش میدم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2731
2738
قبلا وقت داشتم باشگاه رفتم تا ۷۰ رسیدم ولی الان صبحا تا ۳سرکارم بعدظهرم میام خونه از خستگی نمیتونم ر ...

عزیزم @تارایی1398    جامع و کامل توضیح داد برات بازم سوال داشتی بپرس امیدوارم کنار هم کاهش خوبی داشته باشیم

ما اینجا کالری شماری میکنیم ،برنامه مانکن رو از بازار دانلود کن ،چیزایی رو که میخوری توش وارد کن کا ...

مررررررررسی اینقدر خوب جواب بچه ها رو میدی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘