2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دلم میخواست بچم سال ۹۶به دنیا بیاد ولی خدا هنوز نداده ....دعاکن واسم باردارشم و سال ۹۸ به دنیا ب ...

ایشاله گلم برا خدا کاری نداره 

خدایا شکرت واسه هدیه آسمونی که بهم دادی (دخملم درسا)
2731
ممنون میشه دلیلشم بگید

برای مدرسه،بچه های نیمه دومی موفق تر از نیمه اولیند.چون تجربشون بیشتره.همین یکسال دیرتر مدرسه رفتن خیلی موثره.خودم اگر بچه ام نیمه اولی باشه یکسال دیرتر میفرستم مدرسه.

تو تهران یک مدرسه ابتدایی هست سالیانه ۱۴ تومان میگیره اما تمام نیمه اولی ها رو یکسال بعد ثبت نام میکنه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اگه ۹۷ بدنیا بیاد هی مجبوری بگی آخر ۹۷ هست و بقیه بگن چه فرقی داره مدل ۹۷ ه دیگه😜

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
۹۸ اخه اگر ۹۷ زایمان کنی بیخودی یه سال سنش زیاد حساب میشه نیمه اولی هم میشع

من خودم 4فروردینم ، میتونم 4برم تا با دخترم تو یه روز بدنیا اومد دم باشیم ولی همیشه عقده بزرگ بودن داشتم و می گفتم کاش من 67بودم

2740
من خودم 4فروردینم ، میتونم 4برم تا با دخترم تو یه روز بدنیا اومد دم باشیم ولی همیشه عقده بزرگ بودن د ...

وای اینجوری که خیلییی خوبه😍 

ببین هممه بچه ها میگن کاش بزرگتر بودیم اما وقتی سن بره بالا از این موضوع خوششون نمیاد

همون ۴ فروردین خیلی قشنگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
وای اینجوری که خیلییی خوبه😍  ببین هممه بچه ها میگن کاش بزرگتر بودیم اما وقتی سن بره بالا از ا ...

البته الان حرص می خورم چرا دارم پیر میشم

خانوما لطفا دقت کنید چه اسفند و چه فروردین هر دو با هم میرن مدرسه

نیمه اولی برای وقتیه که بچه بین شهریور و مهر قرار باشه دنیا بیاد😐

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

من بودم اسفند انتخاب میکردم نیمه دوم با تجربه الانم بیشتر میپسندم هر چند پسر خودم شهریوریه ولی ایکاش نیمه دومی بود 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706