2737
2734
خب کسی که اسفند ۹۰ اومده دنیا یا ۱ فروردین با هم میرن مدرسه دیگه!

من چون پسرم متفاوته خوشبختانخ  اینش نمیدونم ولی یادمه  تو سنجش خانواده ای دیدم که حتی بچه ۳۱ شهریور بود گفتن نمیشه سال بعدش بره باید همون  امسال به موقع بره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

اصلا حالا چه مهم تو این اموزش و پرورش ما که به موقع برن یا دیرتر من که واقعا برام مهم نیست 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دیگه یعنی بچه استارتر چه ۹۷ به دنیا بود چه فروردین ۹۸ باز تویه سال قراره بره مدرسه

ولی نیمه دوم حساب میشه اسفند و پخته تره به هر حال چون برای من نوعی مهم نیست ادامه نمیدم 

ولی نیمه دوم حساب میشه اسفند و پخته تره به هر حال چون برای من نوعی مهم نیست ادامه نمیدم 

شوهرمنم همین عقیده رو داره که بچه های نیمه دوم پخته ترن ولی خب برای بچه استارتر مثل اینکه صدق نمیکنه چون سال ورودیش یکیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
شوهرمنم همین عقیده رو داره که بچه های نیمه دوم پخته ترن ولی خب برای بچه استارتر مثل اینکه صدق نمیکنه ...

قطعا تاثیر داره ...من فقط میدونم کسی که مهر یا  اسفند ۹۰ الان با بچه های  نیمه اول ۹۱ سر کلاس اوله و خب کمی پخته تره ولی خب کلا چون از اموزش پرورش دل خوشی ندارم برام مهم نیست 

برای مدرسه،بچه های نیمه دومی موفق تر از نیمه اولیند.چون تجربشون بیشتره.همین یکسال دیرتر مدرسه رفتن خ ...

درسته عزیزم ولی بچه های بهار خییلی خب پخته تر هستن تا تابستون .فروردین تازه اول نیمه اوله و با بچه شهریور فرق داره.

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

بزار فروردين دنيا بياد به چند دليل

٩٨ ميخوره تو شناسنامه

به قيل و قال قبل عيد بر نميخوره

تولدش برا سالهاي بعد راحتتره 

با تولد خودت يكي ميشه و قشنگه

چند روز بيشتر اون تو ميمونه و بدنش كاملتر ميشه و خودت كمتر اذيت ميشي

از نظر مدرسه هيچ فرقي نميكنه

چند روز جلو يا عقب دميا اومدن فقط تو بيشتر موندن بچه تو شكمت اثر داره كه دستگاه تنفسيشكامل رشد ميكنه چون سزارينهست بيخودي نميكشيش بيرون

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2740
عزیزم تیکرت خیلی قشنگه ، انشالله بزودی ، جالب بدونی منم از علی اصغر گرفتمش و تا وقت زایمانم یکسال می ...

به سلامتی عزیزم

ان‌شالله له خوشی بغل بگیریش😍👍😘

عزیزم من خیلی سختم بود ولی بالاخره لطف خدا شامل حالم شد و تونستم‌چله مو تموم کنم(حق شماس)و بیماریم خوب شد.ان شالله دو سه ماه دیگه منم مامان میشم😍

ولی چند وقته دیگه نمیتونم چله بگیرم

خیلی سنگین شدم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812