2737
2734
عنوان

چرا اینطوری شد 🥺🤦🏼‍♀️

274 بازدید | 34 پست

من یکم سینوس هام عفونی شده بود ، انتی بیوتیک میخوردم

دیشب اومدم یه حرکت زدم ک بهتر شه مثلا ولی فکر کنم خراب کردم..

کتری رو گذاشتم بجوش بیاد ، بعد با کتری رفتم زیر پتو هی نفس گرفتم ..

بعد اومدم خوابیدم الان که بیدار شدم لوزه هام درد گرفته و احساس میکنم سینوس هام عفونی تر شده..

حتی احساس میکنم دارم سرما میخورم 🥲 

تورخدا بگین چیکار کنم خسته شدم انقد دکتر رفتم 

هرماه بخاطر سرماخوردگی میرم مطب

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

راستی ممکنه با پنکه ام ادم سرما بخوره؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اسی تو رو نمیدونم ولی من سرما میخورم🥲

ای خدا 🤦🏼‍♀️

من به شدت ادم گرمایی هستم ، با پنکه ام گرممه چطوری سرما میخورم اخه

2731

منم حس ناخوشایندی دارم فکنم سر ما خوردم از طرفی سوزش معده و تهوع استفذاغ منو کشته

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
عزیزم بادکش بنداز خوب میشی

بادکش چیه کجا بندازم؟

گوشامم درد میکنه😢

2740
ای خدا 🤦🏼‍♀️ من به شدت ادم گرمایی هستم ، با پنکه ام گرممه چطوری سرما میخورم اخه

من خودم برای اینکه سرما نخورم از قرص جوشان استفاده میکردم همیشه برای قبل از وقوع حادثه توهم از الان مراقبتات رو انجام بده پنکه رو خاموش کن بخور بگیر غذاهای گرم بخور 

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
دوش ابگرم بگیر  و زیاد توی حمام بمون سرت رو زیاد زیر اب گرم نگه دار تا عفونت ها راحت تر خارج ...

میسوزم که🥺 نمیتونم زیر دوش گرم بمونم

گوشامم درد میکنه 

منم حس ناخوشایندی دارم فکنم سر ما خوردم از طرفی سوزش معده و تهوع استفذاغ منو کشته

عزیزم انشالله که سرماخوردگی نباشه

تو بارداری این حالتا طبیعیه

قرص ibs اگه اشتباه نکنم خیلییی خوبه منم معده ام حساسه همش تهوع و استفراغ

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
من خودم برای اینکه سرما نخورم از قرص جوشان استفاده میکردم همیشه برای قبل از وقوع حادثه توهم از الان ...

خیر سرم دیشب بخور گرفتم اینطوری شدم 🥺

میگم من مشکلم تو گوش و سینوس هامه بنظرت دوباره برم دکتر عمومی یا گوش حلق بینی ؟

میسوزم که🥺 نمیتونم زیر دوش گرم بمونم گوشامم درد میکنه 

نمیسوزی

گوشات هم عفونت کرده

برو پزشک طب سنتی

به نظرم بهتر جواب میده

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
2706