2752
2734
عنوان

خانمایی که ورزش میکنید....

263 بازدید | 22 پست

شماهایی که ورزش میکنید

مثلا تابستون یهو یکماه یا یکماه و نیم یا حداکثر دوماه برید مسافرت

اونوقت چیکار میکنید

یعنی اون مدت که مسافرتید ورزش نمیکنید؟

تاپیکهای قبل رو گردن نمی گیرم، بهشون اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حدودایکماه مسافرت بودم تو اتاق ورزش می کردم با گوشی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
حدودایکماه مسافرت بودم تو اتاق ورزش می کردم با گوشی

خب خونه فامیل باشه من کلا هیچکار نمیتونم بکنم باید بشینم یه گوشه ،،عوضش به ورزشم وابسته م😞

مسافرت فوقش ده روز  نه تو مسافرت ورزش نمیکنم

منم مسافرت بیشتر از ۳ روز بدم میاد دوس ندارم

ولی خب منو به زور میبرن دیگه چیکار کنم دست من نیس😞

معمولا دیدم اینجور آدما همونجایی که رفتن میرن باشگاه یا نهایتش تو خونه ورزش میکنن

خب خونه فامیل باشه من کلا هیچکار نمیتونم بکنم باید بشینم یه گوشه ،،عوضش به ورزشم وابسته م😞

خونه فامیل بالای دو روز بمونم دیوانه میشم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

تو اتاق معمولا ورزش میکنم ولی اگه میگید شرایطشو ندارید میتونید برید پیاده روی و بدویید ولی اگه انقد طولانی مدت مسافرت حتی میتونید باشگاه اونجا پیدا کنید اونجا ورزش کنید

برو یه اتاق ورزش کن 

هر جا برم کای ادم نشستن

تعدادشون خیلیه 

شاید نزدیک ۲۰ نفر

هیچکس ازدواج نکرده همه باهم زندگی میکنن

یعنیاااا هرسال منو میبرن عذاب میکشم

روزای اولش چیزی نمیگن

بعدم شروع میکنن به ناراحت کردن

هیچکار هم نمیتونم بکنم اونجا

من به ورزشم وابسته شدم نباشه انگار یه چی کم دارم😞

و هم برام سخته هیچکس رو یهو ۲ ماه نبینم و نرم باشگاه 

اونجا هم که میریم بیرونم نمیریم😞