2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تیر میتونی واسه امتحانات شهریور ثبت نام کنی ولی فقط هشت واحد میشه واسه تابستون ثبت نام کرد 

بعدش میتپنی مهر واسه امتحان دی ماه ثبت نام کنی و بهمن هم واسه امتحان خرداد میتونی ثبت نام کنی اینا رو میشه هجده واحد ثبت نام کرد 

الان که امتحان نهایی ها تموم شد ثبت نامش  اگه برا کنکور نمیخوای اوایل مرداد برو سوال کن برا نه ...

الان من دیپلم کاردانش دارم میخام دیپلم انسانی بگیرم شنیدم فقط سال دوازدهم رو بخونم و امتحان بدم حله ..

خب کی باید اقدام کنم و چقدر طول می‌کشه 

الان من دیپلم کاردانش دارم میخام دیپلم انسانی بگیرم شنیدم فقط سال دوازدهم رو بخونم و امتحان بدم حله ...

ببین خیلی اطلاع ندارم که چقدر طول میکشه و اینا

فقط اگه برا کنکور انسانی میخوای و میخوای کنکور امتحان بدی

باید فقط خرداد نهایی بدی چون شهریور و دی اصلا تاثیری نداره رو کنکور فقط خرداد

الان من دیپلم کاردانش دارم میخام دیپلم انسانی بگیرم شنیدم فقط سال دوازدهم رو بخونم و امتحان بدم حله ...

ولی وسط های تیر برو فکر میکنم باید اون موقع برای شهریور ثبت نام کنی