2752
2734
عنوان

من دیگه گوه بخورم تو این سایت عکس بزارم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2518 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا دائم الپریودی

براهمون اعصاب نداره دیگه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
جنبه دارم نهایتش اینکه بگن زیبا نیستی نه اینکه بگن زشتییییی

چرا عکس خودتونو می‌ذارین که درباره‌تون آزادانه قضاوت کنن؟

چرا دنبال تایید دیگران مبنی بر زیبایی یا عدم زیبایی خودتونید؟

چرا تو این سایت انقدر همه از خودشون ایراد میگیرن؟ (بینیم خوشگله؟‌ ابروهام بده؟ صورتم زیباست؟ چه تغییری تو صورتم بدم؟ اندامم چطوره؟)

چرا انقدر به زیبایی‌هایی ظاهری و سطحی و مادی اهمیت می‌دن؟

چرا چرا چرا چرا؟

باشه شما خوبی شما اعصاب داری شما گل گلابی شما شیرینی شما چربی 

حالا چرامن ودعوامیکنی مزاج بود مگه من گفتم زشتی؟

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
خداروشکر من گفتم معمولی هستی و گفتم ناراحت نشی یوقت همونم کاش نمیگفتم که لعنت کردی آخرش     ...

نه اتفاقن خیلی دوست دارم بهم بگن معمولی هستی😂

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
همه گزاشتن منم گزاشتم خو

هیچوقت نباید گذاشت، می‌دونی چرا ؟ چون یه چیزی مثل زیبایی ، کوتاهی، بلندی، چاقی لاغری و...اینها صفات نسبی هستند یعنی تعریف مشخصی براشون ارائه نشده و هر کس از منظر نگاه و سلیقه خودش نظر میده، برای مثال چیزی که از نظر من نوعی زیباست ممکنه از نظر دیگری زیبا نباشه و بالعکس ... برای همین میگن صفات نسبی، یعنی تعریف نامشخص دارند و سلیقه ای هست، و وقتی تو میای تو یه جای عمومی عکس میذاری و نظر میخوای نتیجه ش میشه همین. به نظر هیچکس کار نداشته باش خودت رو قبول داشته باش و دوست داشته باش از درون. همین، عزت نفس خیلی خوبه

حالا چرامن ودعوامیکنی مزاج بود مگه من گفتم زشتی؟

مزاج نه مزاح نه دعوا نمیکنم من با شما دوست بودم یک مدتی جیگررر

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
2706