2733
2734
عنوان

چرا اینطوری شد 🥺🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 34 پست
اشتباه کردم همینجوری یهو از زیر پتو در اومدم🤦🏼‍♀️ بنظرت منم استفاده کنم این کپسول رو ؟

بهترین دارو واسه عفونت سینوزیت هست.

البته دکتر هم برو. شاید داروی دیگه ای هم نیاز باشه.

من هروقت میرم دکتر خودم بهش میگم آموکسی کلاو برام بنویس!

بعد از حمام حتما موهاتو باسشوار کامل خشک کن و تا دو ساعت یه روسری یا شال نخی ببند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات. ایشاا.. سلامتی حاصل بشه عزیزم به امتحانش می ارزه

🫀🫂🌻

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
بهترین دارو واسه عفونت سینوزیت هست. البته دکتر هم برو. شاید داروی دیگه ای هم نیاز باشه. من هروقت م ...

همیشه سشوار میکشم

ممنون عزیزم ♥️ حتما استفاده میکنم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
۷۲ ۱۶۴

عالیی بازم 

ببین من ۷۰ کیلو بودم با رژیم کالری شماری شدم ۶۲

رژیمو ول کردم شدم ۷۵ کیلو بعد یه سرماخوردگی گرفتم شدم ۶۷ کیلو

الانم شدم ۷۰ 😐💔

ولی اصلا نمیتونم رژیم بگیرم سختمه..‌

قدمم ۱۵۷ هست