2737
2734
عنوان

امروز آرزوى مرگ شوهرمو كردم كه بميره و نرسه به مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 153476 بازدید | 1210 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم اينجا جايى نيست كه من كسى رو بشناسم يا كس ديگه من رو،كه بخوام دروغ بگم.من حتى اونجايى كه عصبان ...

چقدر خوشم اومد گفتي وقتي كسي بهت توهين نكرده چرا اينجوري توهين مي كني.😂😂😂😂

كاش اجازه عضويت ندن ديگه يه سري مشكل دار ميان عضو ميشن كه فقط يه كامنت بزارن و برن. خودت رو ناراحت نكن.🌺☺️ ادم عاقل ميفهمه.

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم امیدوارم زندگی که دوست داری وآرامشی که دلت میخادخدابهت بده این تاپیک میتونه کمکت کنه به نظرم چون اونجاخانومهایی هستندکه مشکل دارن میان دردل میکنن استارتروبچه هایی که تونستن ازبحران ردشن هم کمکشون میکنن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2312834/خانم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگیشون-سرد-شده-بیان-یه-لحظه

2742
عزیزم اگه خونواده شوهرت با همه قطع رابطه هستن پس جشن و مراسم رو برای چه کسی گرفتن؟!!

خانواده عروس مراسم رو گرفتن،مراسم عقد بود

با همه نگفتم با اكثر فاميل 

من دو ساله ميشناسمشون يك بار هم نديدم كسى بياد خونشون كلا با كسى رفت و آمد ندارن

مثلا مادر شوهرم با خواهراش قهره ولى با داداشش نه

با باباش قهر بود

با عموهاى شوهرم قهرن 

خواهر شوهرم با جاريش قهره با خواهر شوهراش قهره

عزيزم اينجا جايى نيست كه من كسى رو بشناسم يا كس ديگه من رو،كه بخوام دروغ بگم.من حتى اونجايى كه عصبان ...

عزيزم بنظرم تاپيكتو قفل كن متاسفانه اينجا خيليا خيليييي راحت بي احترامي ميكنن و دل ميشكونن

نميدونم ترس از خدا ندارن واقعا 

انشالله بهترين تصميمو بگيري ولي اعصاب خودت به اندازه توسط شوهرت و خانوادشون خورد شده ديگه بيشتر از اين با بعضي كاربراي اينجا خوردش نكن 

دختر خوب من ازین همه بی سوادی وخاله زنکیه زنای اینجا..........شما با له کردن شوهر وخانوادهدی شوهرت داری در اصل انتخار خودتو زیر سوال میبری وقتی این خونواده اینقدر داغون بوده شما چچرا ازدواج کردین؟؟؟؟؟؟؟وااقعا حرفای من توهین بود؟با چون به نفعتون نبود دوست نداشتزن ؟راستی اونایی کو واضح شوهرشمامون همسر شمارا  خر خطاب کردن بهتون توهین نشد ؟؟؟؟خیلی راحت شما وزندگیتون زیر سوال بردن اونجا بهتون بر نخورد ؟؟؟!!!!!

2740

من این چیزا واسم مهم نیست... تو همچین شرایطی خودمم راضیم که شوهرم بره...مشکل من با خانواده شوهر سرجاش باقی میمونه، علاقه‌ای به رفت و آمد باهاشون ندارم و آدم حسابشون نمیکنم، ولی شوهرمم باید جشن داداشش بره... 

استارتر اشتباه کردی که گفتی من میام..

که اونا بخوان شعور نداشتشونو به نمایش بذارن و بگن نهههه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من دقیقا نفهمیدم دلتو به چیش خوش کردی چرا طلاق نمیگیری ؟؟ فکر نمیکنم خانوادت پشتت نباشن با اینچیزایی ...

خونوادم ميگن مهريه هم نگير بيا فقط راحت شو خودمون همه جوره ساپورتت ميكنيم اصلا سركار هم نميخواد برى فقط برو ورزش و تفريح 

خيلى سخته بين دو راهى سختى قرار گرفتم

ميترسم بعدا بگم چرا واسه زندگيم جنگ نكردم

چقدر خوشم اومد گفتي وقتي كسي بهت توهين نكرده چرا اينجوري توهين مي كني.😂😂😂😂 كاش اجازه عضويت ندن ...

از نظر شما من مشکل دارم ؟؟؟؟الان اگه عین زنای عقب افتاده نفرین میکردم وبا وقاحت بدترین توهینارو به همسر این خانم ی کردم ادم سالمی بودم ؟؟؟؟؟؟!من ترجیح میدم از نظر یکی مثله شما مشکل دار به نظر برسم😊

احساس كردم از فاميلاى شوهرمه 😐

یه کلا س یوگا وکنترل خشم برو باور کن خیلی بیشتر تو زندگیت به دردت میخوره من نه شمارو میشناسم نه دشمنی باهاتون دارم فقط یه خورده واقگرام که ظاهرا شما خوشتون نیومده

2706