2703
2713

عقد برادر شوهرم واسه اينكه خونوادش باهام قهر بودن گفتن نبايد زنت بياد

ديشب گفت هر چى تو بگى همون كارو ميكنم به ارواح خاك خواهرم

گفتم محضر رو برو ولى جشن رو نرو

چون اينجورى گفتمو باب ميلش نبود قبول نكرد بحثمون شد

گفت ميرم جشنو يكى دو ساعت بعد برميگردم شام نميمونم

گفتم رفتى ديگه واسه من هيچ فرقى نداره تا تهش بمون

گفت اگه فرق نداره پس ميمونم 

گفتم مهم نيست اما ديگه از من انتظار هيچى نداشته باش

گفت مثلا چى

گفتم عيد،جشن،عروسى،عزا،مرگ و مير هرررررر چيز ديگه اى من كلا تا ابد با خونواده تو قطع ارتباطم

اگه جشنو نميرفتى و بعدها تو مراسماى مختلف ميگفتى پاشو بيا ميومدم بخاطر تو ولى وقتى تو بخاطر من ناراحت نميشى و ميرى ديگه واقعا نشون دادى كه اونا واست ارجحترن

گفت اونا هم همينو ميگن نميخوان هيچوقت باتو آشتى كنن اصلا مهم نيست

بعد گفت ببين با من لج نكن اصلا تو با خونواده خودت برو و بيا منم با شماها كار ندارم

منم با خونواده خودم توام هيچ كار نداشته باش

صبحم پاشد و حاضر شدو رفت گفت بخدا دوست ندارم برم ولى نميتونم داداشم ناراحت ميشه 

گفتم آره داداشت ناراحت شه مهمه ولى ناراحتى من مهم نيست، آره ترسوتر از اين حرفايى كه بتونى اينكارو كنى

سر راهت يه دختر هم سوار كن تو جشن تنها نباشى 

ازش متنفرم واقعا ازش بيزارم خدا جوابشونو بده از ته دلمممممم ميخواام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خوبی خدا همینه که اصلا به حرف بنده ها گوش نمیده.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

عزیزم برادرشه..رابطه اون و برادرش یه چیزه رابطه تو و اونم چیز دیگری...

زندگیت رو بکن و شاد باش...

حالا ک جاری دار شدی نزار بگن حسادت کرد...تو خوب باش..

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2714

حالا قهرت سر چی بود ک اینقدر راه دور و درازی داره 

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من... همونایی که مدام باید به بقیه جواب پس بدن که چراااا هنوز بچه دار نشدن ... پیش کدوم دکتر میرن ... مشکل از خانمه یا آقا .... و روزی هزار تا پیشنهاد سرسام آور دارن از طرف دوست و آشنا و همسایه! که پیش کدوم دکتر و امامزاده برن .. چه نذری بکنن.... چی بخورن... چی کار کنن ..یا حتی چه موقع اقدام کنن !!!!همه این دلسوزی های بی رحمانه فقط یک توجیه داره و اون دلیل اینه که تو یه زنی که هنوز مادر نشده ...پس ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن ... اونم یه مادره...😢

نمیخوام آتیشیت کنم ولی من بودم سکته میکردم 

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    
2706