2752
2734
عنوان

امروز آرزوى مرگ شوهرمو كردم كه بميره و نرسه به مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 153479 بازدید | 1210 پست
میدونی خیلی حرفت منطقی بود!  فک کنم فقط همون منتظر اخرت باشیم ک شدیدا محتاج عمل صالح هستیم! ما ...

عزیزم خوشحالم که باعث آرامشت شدم

آره اون دنیا مهمه 

خدا به هممون کمک کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما خونواده شونو میشناسی از کجا با این شناخت رسیدی والان دستور جدایی صادر میکنی؟؟؟چرا یکم فکر ...

من نمی شناسم اما با این حرفهایی که خودشون میگن از آدم عاقل و پابه سن بعیده وقتی الان اینطوری برخورد میکنن یه روز میشه که باعث جدایی بشن همه ما دیدیم تو اطرافیان که دخالت خونواده و یا قهر و کینه باعث جدایی میشه

عزیزم اصلا خوب نیست که شوهرتو بین خودت و خونوادش قرار میدی اینطوری فقط زندگی خودتو خراب میکنی و هیچ فرقی به حال اونا نداره، بهتره سیاست داشته باشی یه کاری کن که شوهرتو به خودت جذب کنی تا کمتر پیش اونا بره

2731

عزیزم ببخشید ولی حق با شوهرت هس نمیتونی کاری کنی که نره و این حق رو ازش بگیری. تو نرو. برات مهم نباشه حتی اگه خوانواده اش مردن هم نرو خب 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
خانم محترم در کل شما از دیروز به یه  جماعت بیکارخاله زنک اجازه دادی که بهش توهین کنن ودراصل تو ...

عزيزم اينجا جايى نيست كه من كسى رو بشناسم يا كس ديگه من رو،كه بخوام دروغ بگم.من حتى اونجايى كه عصبانى شدم رو توضيح دادم و گفتم ميدونم اشتباه كردم

من انقدرى از محبت تو خونوادم سيرابم كه كمبودى ندارم بيام اينجا محبت گدايى كنم

ولى متاسفانه دست خونواده اى افتادم كه پر از كمبود و عقده ان

شما كه منو نميشناسى راجبم اينجورى قضاوت ميكنى پس چجور آدمى هستى؟

خيليا اومدن گفتن كارت درسته خيليا هم گفتن كارت اشتباست

من به هيچ كدوم توهينى نكردم شما اينجا كسى بهت حرفى نزده مياى توهين ميكنى؟؟؟؟؟

شخصيت هر كس از صحبت كردنش مشخصه گلم

شوهر من خودش تا ٣٠ سالگى با پدر مادرش قهر بوده چون خودش قبول داره خونوادش بى منطقن

شوهر من ١٠-١٢ سالگى چون كوچيكترين حرف باباشو گوش نكرده بوده باباش از خونه بيرون انداخته بودش و  براى خواب هم راهش نداده بودن

مادر شوهرم پدرش در حال مرگ بوده توى بيمارستان باهاش قهر بوده و بيمارستان نرفته

مادر شوهر من با تمام خواهراش قهره

پدر شوهرم با تمام برادراش قهره

پس اينا مشكل از منه و خونواده شوهرم مشكل ندارن؟

خونواده شوهر من به من اجازه نميدن با خانواده،فاميل و هر كس ديگه اى رفت و آمد داشته باشم اينا بنظرت به اونا مربوط ميشه

من صحبت كردم از انتخاب خودم كه اشتباه بوده

اينجا جاى همين حرفاست،جاييه كه ميتونى تجربياتتو در اختيار ديگران قرار بدى شما ناراحتى مجبور نيستى شركت كنى گلم

عزیزم ببخشید ولی حق با شوهرت هس نمیتونی کاری کنی که نره و این حق رو ازش بگیری. تو نرو. برات مهم نباش ...

گلم وقتى شوهر من اگه تنها باشم اجازه نميده برم اين واسه خودشم صدق ميكنه

منم نگفتم نره فقط گفتم عقد رو برو جشن مختلط رو بدون زنت نرو كه به خونوادت نشون بدى زنت هم اهميت داره

تازه اين عقد بود مجلس عروسى هم بعدا هست كه اونو اصلا نميگم نرو ولى انتظار دارم يه ذره به من هم اهميت بده

ميشينه با خونوادش اونا هم پشت من هر حرفى ميزنن و اون ساكت ميشينه انتظار زيادى ندارم كه يكم هم پشت من باشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2527138/مامانم-تومور-داره-تو-رو-قران-دعا-کنین-واسشروز-مادر-نزدیکه-باید-عمل-بشهخواهشا-پرب?page=3

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
اگر اینجوریم بهتره تو فضای مجازی نیایم.چون نمیشه از جانب خودمون یکیو محکوم کنیم چون تو دور و برمون ا ...

میتونیم مجازی بیاییم چرا نیاییم گاهی میتونیم بخونیمو رد بشیم و بگیم ایشالا مشکلاتتون حل بشه و دعای خیر کرد نه اینکه یک طرفه حکم داد الانم نه میگم استارتر مقصره نه بی گناهه ما فقط یه بخشی رو میخونیم حالا شما دوست داری هر جور رفتار کنید خب اشکالش کجاست ؟شما طرفداری کنید منم اینجور 😊هر کسی تز خودشو داره

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
گلم وقتى شوهر من اگه تنها باشم اجازه نميده برم اين واسه خودشم صدق ميكنه منم نگفتم نره فقط گفتم عقد ...

عزیزم براساس صحبتهایی که کردید حق کاملا با شماست. زن و شوهری موفق هستند که پشت هم باشند و جلوی خواسته های غیر منطقی خانواده هاشون بیاستند. اما از قدیم گفتند سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند. شما تو این مدت کم ارتباط با خونواده همسرت کلی بدی و بی احترامی دیدی پس چرا اصرار به ادامه ارتباط با این ادم ها داری؟ بزار قهر باشند. بهتر. دور از شتر بخواب خواب اشفته نبین. اگر همسرتون منطقی بود بدون شما تو مجالس رسمی شرکت نمیکرد اما الان که دیدید نیست دیگه حتی اگه ازتون هم پرسید بگید برو با خونوادت رفت و امد داشته باش اما از من انتظار نداشته باش باهاشون در ارتباط باشم. ناراحتم نباش. باور کن این ادم های سمی ارزش همنشینی ندارند. محیط خونتو اروم کن. به خونوادت بگو اصلا و ابدا با خونواده همسرت در ارتباط نباشن و حتی اگه تلفن کردند جواب ندن هر شماره ای هم ازشون دارن بزارن کنار خط جدید بگیرن و اومدن جلوی در خونه درو واسشون باز نکنند. خلاصه کل پلهای ارتباطی بین خودشون و خونواده همسرتونو قطع کنند. چه دلیلی داره اونا مشکلات شخصیشونو وارد زندگی خانوادت کنند. درباره مسایل خونوادت چه خوب چه بد یک کلام با همسرت حرف نزن و از خودشونم بخواه اصلا درباره مساله خاصی باهاش هم کلام نباشند.ارتباطشون فقط در حد سلام علیک و پرسیدن اب و هوا باشه. رابطه کاملا جدی توام با احترام متقابل. 

نمیذاره تنها بری پیش خونوادت؟واقعا نمیدونم چی باید بگم ولی کلا حساسیت نشون ندی بهتره، این کارا فقط باعث میشه شوهرت لج کنه باهات،رابطه تون بدتر میشه،ایشاله که زودتر مشکلت حل شه 

گلم وقتى شوهر من اگه تنها باشم اجازه نميده برم اين واسه خودشم صدق ميكنه منم نگفتم نره فقط گفتم عقد ...

عزیزم کاملا حق داری اما از چی ناراحتی؟ اتفاقاتی که نباید بیافته بین خونواده ها و شما و همسرتون افتاده. پس اگر میخوای بی دغدغه زندگی کنی فکر ارتباط با خونواده همسرو اصلا نکن. براساس حرفهایی که گفتید این قهر یه فرصت عالی واسه نجات زندگیته. به شرطی که درست ازش استفاده کنی. اصلا نشین با همسرت درباره اتفاقاتی که افتاده بحث کن. بزار خونتون اروم باشه. اونوقت همسرتون خونه خودتونو به همه جای جهان ترجیح میده. با همسرت محترمانه و خانمانه برخورد کن. بدگویی هیچکسو پیشش نکن. بد کسیو نخواه. سرتو به زندگیتون گرم کن. به خودت برس. جسمی و ذهنی. خودتو رشد بده. اینجوری بدگویی خونوادش بیشتر تو ذهنش سخیفو و زشت میشه.اصلا لازم نیست کاری انجام بدید که همه شمارو دوست داشته باشند و شما رو بخوان. خودت باش. زندگی کن. هر کسی هم نخواست باهات در ارتباط باشه و یا احترامتو نگه نداشت یکی دوبار در برابرش صبر کن شاید متوجه اشتباهش شه اگه نشد تو هم خیلی راحت بزارش کنار و دیگه از زندگیت حذفش کن. تا میتونی مسایل شخصیتو افکارتو به همسرت نگو.چون متاسفانه عادت کرده همه رو به خونوادش منتقل کنه و این مشکل افرینه. مسایل خونواده، دوستان و فامیلتم که اصلاااااااا پیش همسرت نگو.