2737
2739
عنوان

امروز آرزوى مرگ شوهرمو كردم كه بميره و نرسه به مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 153472 بازدید | 1210 پست
احساس كردم از فاميلاى شوهرمه 😐

کلا به حرف افرادی که ۲۴ساعت بیشتر از عضویتشون نگذشته گوش نده .افرادی که یک روز بیشتر نیست که ثبت نام کردن و سریعا مستقیم اومدن تایپیکت و دارن تند تند حرف میزنن مطمعن باش با نقشه قبلی بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس كردم از فاميلاى شوهرمه 😐

ضمنا درباره مشکلت تا حدی خوندم.صفحات زیاد بود نتونستم همه رو بخونم.ولی از نظر من خودتم کاملا بیگناه ندون .خانواده شوهرت مقصر هستن ولی حتما خودتم یسری رفتارا داری .علت نمیشه باهمه قهر باشن تو هم بگی چون باهمه قهرن پس بد هستن.باید یسری رفتاراتو‌به مرور زمان اصلاح کنی .گفتم به مرور زمان نه بسرعت و یکدفعه.رفتارایی که خودت میدونی ولی ما که نمیدونیم .بدنبال انتقام نباش چون اینجور که مشخصه با روحیاتت سازگار نیست .به حرف خانوادتم گوش نده طلاق واسه چی؟کسی بخاطر لج لجبازی و قطع ارتباط با خانواده شوهرش طلاق میگیره؟!اگر مشکلت فقط همینه که خانوادت اشتباه کردن اسم طلاق آوردن مگر اینکه مشکل بزرگتر از این حرفا باسه که اینجا زده شد.

2731
دختر خوب من ازین همه بی سوادی وخاله زنکیه زنای اینجا..........شما با له کردن شوهر وخانوادهدی شوهرت د ...

عزيزم توهين اين بود كه ميگى اومدى اينجا كمبوداتو جبران كنى

من خودم خيلى وقته قبول كردم انتخابم اشتباه بوده

حتى خود شوهرمم ميدونه

بنظر شما آدم بگه انتخابش اشتباه بوده خودشو له كرده؟

اتفاقا بنظرم خيلى جرات ميخواد اشتباهتو قبول كنى كه اكثر آدما قبول نميكنن اشتباهشونو

دختر خوب من ازین همه بی سوادی وخاله زنکیه زنای اینجا..........شما با له کردن شوهر وخانوادهدی شوهرت د ...

عزیزم حرف شما متین ولی هیچ کسی از ابتدا نمیدونه . قطعا اگه شناخته بشن آدم خودشو بدبخت نمیکنه. شاید این خانومم نمیدونستن.

من از خودم عرض میکنم .همه ازشون تعریف کردن ولی شب عقدمون یهو دیدیم تنها دامادشون نیومد!فهمیدیم باهاش مشکل دارن. بعد مدت کوتاهی که خودشونو رو کردن متوجه شدم دامادشون حق داشته. واسه مراسم برادرشوهرم باز منو دعوت نکردن و...نهضت ادامه داره دیگه. من الان به هر کی میخواد تحقیق کنه میگم از فامیل و در و همسایه نپرسین برید ببینید اونایی که دختر و پسرشونو به این خونواده دادن راضی هستن ازشون یا نه. مهم برخورد با وصلت کاراست نه مردم! هر جور با دوماد و عروس قبلی برخورد کنن وضع اینم همون میشه.

ولی ان شاالله خدا همه رو هدایت کنه تا کسی موجب آزار دیگری نباشه😊🙏

یه کلا س یوگا وکنترل خشم برو باور کن خیلی بیشتر تو زندگیت به دردت میخوره من نه شمارو میشناسم نه دشمن ...

نه گلم شما بيشتر با خشم جواب دادين تا من

اتفاقا من انقد متانت ميكنم كه آدماى وقيح به خودشون اجازه هر حرفى ميدن

وگرنه اگه منم مثل خيلى ها جواب بده بودم هر دفعه به خودشون اجازه نميدادن هر حرفى بزنن مثل شما😉

2740
 ضمنا درباره مشکلت تا حدی خوندم.صفحات زیاد بود نتونستم همه رو بخونم.ولی از نظر من خودتم کاملا ب ...

بله عزيزم شما نخوندى كامل 

ميتونى صفحه ٤ رو بخونى مشكل منو بگى

نه گلم شما بيشتر با خشم جواب دادين تا من اتفاقا من انقد متانت ميكنم كه آدماى وقيح به خودشون اجازه ه ...

قفل كن ادم مريض زياده اينجا. سواد نوشتن هم ندارن از املاشون معلومه به بقيه فحش ميدن.

قفل كن ادم مريض زياده اينجا. سواد نوشتن هم ندارن از املاشون معلومه به بقيه فحش ميدن.

چون صفحات هم زياد شده ايرادى بهشون نيست در جريان كامل ماجرا نيستن 

الان قفلش ميكنم

ممنون از همه نظرات چه موافق چه مخالف

حداقل يكم باهاتون درد و دل كردم و يه چيزايى ياد گرفتم❤️🌹🙏