2737
2739
عنوان

بچه ها اگه امکان مهاجرت داشتین اینکارو میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 160 پست
حالا فکر کردی زنای اروپایی نشستن منتظر عشق تو هستن چه حرفایی میزنی

😂😂😂😂😂نه میدونم اونا حتی نگاهم نمیکنن به این   میترسم اونارو ببینه دیگه من از چشمش بیفتم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم  راسش ۹۰ درصد مشکلم همینه   میترسم عشقمو از دست بدم میدونم مسخرس و میدونم چون ایرا ...

اروپائي ها  اكثرا با افراد متاهل وارد رابطه نميشن 

اون تو كشور ماست كه بعضي دخملها و زنها راه ميفتن دنبال مردهاي زن و بچه دار 

واصلا هم براشون مهم نيس كه دارن به همجنس خودشون خيانت ميكنن 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
2731
مهاجرت بد نیست  اصلا ممکنه‌خیلیا دوست داشته باشن جاهای دیگ زندگی کنن میدونی چی بده این حجم‌از ن ...

اون موقع که قیمتا خوب بود به نسبت بازم همین وطن فروشا میگفتن جای ما نیست الان که دیگه پرو از عقده ن و بی ریشگیشونو دارن نشون میدن وااای که چقدر نفرت انگیز ن حالا اونجا میرن به هر کاری راضین برای غربیا و بیگانه ها انجام بدن

🍃❤️خدایا بی نهایت شکرگذارتم❤️🍃
اینده رو خودمون می سازیم با انتخابهامون با تربیت درستمون. این همه ادم که کشور دستشونه تربیت شده افرا ...

والا با این شرایط چطور اینده رو میسازی پس شما خیلی حرفه ایی من با این اوضاع نمیتونم اینده بچه هامو بسازم به بهترین نحو

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
اره واقعا بچه اوردن تو ایران اشتباهه محضه  از این اشتباه بزرگتر   اینه که با بچه تو ایران ...

این چه حرفیه 

هزاران هزار مورد هست  بهترین بچه رو اینجا تربیت کردن  بچه داری و تربیت به عرضه ربط داره نه به جا مکان  مورد بوده رفته اون ور بچه اش بهش فحش ناموسی میده الان  چه ربطی داره آخه جوری حرف میزنید ادم فک می‌کنه  ایرانی نیستید مشکل همه جا هست فقط مال اینجا نیست که

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
اره به خدا  کاش میشد موند   کاش درست درست میشد همه چیز   😢

درست میشه اینجوری نمیمونه من به اینده امید دارم..

قلبم درد میگیره مردم و مملکت رو انقد نابه سامان میبینم...

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2740
من بقیه رو نمیدونم اما من خودم از بس به اینده بچه هام فکر کردم دیونه شدم همش میگم چی میشه نه تا چند ...

کاااملا درکت میکنم عزیزم   منم بچه ندارم  ولی از استرس روزی که بچه دار بشم و اینده ی بچه هام چی بشه و پیشرفتو کارو درسشون چی بشهوووو ایناا حتی یه ثانیه ارامش ندارم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
نمیدونم  راسش ۹۰ درصد مشکلم همینه   میترسم عشقمو از دست بدم میدونم مسخرس و میدونم چون ایرا ...

اگه بخوای اینجوری فک کنی پس شوهرت باید همین فکرو کنه مردای. اروپایی هم قشنگن یعنی شوهرت باید باهاشون رقابت کنه؟مرد یازنی ک بخواد خیانت کنه براش فرق نداده کجا باشه طرفش چ شکلی باشه خیانتشو میکنه و برعکس

مهم اینه ادم تو مشکلات پای کار باشه و محکم اگرنه تو خوشی که همه پاکارن

چی بگم والا هر کس مختاره هر جور دوست داره فکر کنه بیشتر از این بگم کاربریم میترکه ترجیح میدم ساکت بمونم

چون دلم خیلی پره😔

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
اینده رو خودمون می سازیم با انتخابهامون با تربیت درستمون. این همه ادم که کشور دستشونه تربیت شده افرا ...

از هوا نیمدن، از جاهای دیگه اومدن.... 

میش لطفأ اجازه بدید ساکت بمونم که کاربریم قطع نشه؟  

برو اونجا ببین بچه هات چی از آب درمیان

مطمن باش از اینکه اینجا باشن بهتر از اب در میاد😊

موفق باشید

2706