2752
2734
عنوان

بچه ها اگه امکان مهاجرت داشتین اینکارو میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 160 پست
خوب زنای غربی خوشگل ترن  اندامشون  چهرشون  وای چقد پسخره و سطحی فکر میکنم  ولی و ...

برات در خواست دوستی میفرستم 

اندام دختر ایرانی کجا بده که اون استخوان ها از ما بهترت اخه 😏😏😏😏؟؟؟ خوشگل ترن ؟؟؟ خدایی اشتباه میکنی 

چشم و ابرو مشکی های ایران رو، رو هوا میبرن اون طرف  

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
بچه هم داشتم میموندم دوست دارم تو خاک خودم بزرگ بشن اگه همه برن که دیگه هیچ

منم مثل تو فکر میکردم ولی یه جایی میرسه که نظرت عوض میشه قول میدم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بچه دارم فکر دومی هم هستم تفکرمم همینه

چی بگم پس

من تو فکر اینده بچه هامم براهمین دلم تنگ نمیشه راحت میتونم غربت تحمل کنم😊

یکی بیاد منو با خودش ببره😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
خوب زنای غربی خوشگل ترن  اندامشون  چهرشون  وای چقد پسخره و سطحی فکر میکنم  ولی و ...

اروپاییا هیکلاشون اونجوریکه تو میبینی نیست خانمهای مدیترانه ای جرا اکثرا سککسی و زیبان ولی اروپا نه همه جوره هست مخلوط

🧚‍♀️
2731

اونا اصلا معیاراشون واسه زیبایی با ما فرق داره، چیزی ک اونا میگن زیبا بنظر ما اسیایی ها زیبا نیست و برعکس. خیلی تو فیلماشون میبینیم ک میگن خانومه زیبا هست و فلان اما بنظر ماها نه تنها زیبا نیست بلکه حتی معمولی هم نیست

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

من دوست ندارم برم..

همش دعا میکنم اوضاع خوب بشه خدا ب مردم رحم کنه ادمیت و انسانیت و مردانگی ب مملکتمون برگرده مردم شاد بشن هیچ کجا ایران نمیشه انشالله ک مشکلات رفع بشن 

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
بچه هم داشتم میموندم دوست دارم تو خاک خودم بزرگ بشن اگه همه برن که دیگه هیچ

من نمیگم ایران بد من خودم عاشق ایرانم ولی به شرطی که این مشکلات نبودولی شرایط خیلی بده

پس بتونم برم میرم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

اونطرف زندگى كردن براى هر كسى نيست اگه واقعا طرز فكرت اينه شما براى مهاجرت ساخته نشدى همينجا بمونين و زندگيتون و بسازين

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست ...
چی بگم پس من تو فکر اینده بچه هامم براهمین دلم تنگ نمیشه راحت میتونم غربت تحمل کنم😊 یکی بیاد منو ...

اینده رو خودمون می سازیم با انتخابهامون با تربیت درستمون. این همه ادم که کشور دستشونه تربیت شده افرادی مثل ماهستن از هوا که نیومدن

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
من نمیگم ایران بد من خودم عاشق ایرانم ولی به شرطی که این مشکلات نبودولی شرایط خیلی بده پس بتونم برم ...

مهم اینه ادم تو مشکلات پای کار باشه و محکم اگرنه تو خوشی که همه پاکارن

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
من دوست ندارم برم.. همش دعا میکنم اوضاع خوب بشه خدا ب مردم رحم کنه ادمیت و انسانیت و مردانگی ب مملک ...

اره به خدا  کاش میشد موند   کاش درست درست میشد همه چیز   😢

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
اره واقعا بچه اوردن تو ایران اشتباهه محضه  از این اشتباه بزرگتر   اینه که با بچه تو ایران ...

من بقیه رو نمیدونم اما من خودم از بس به اینده بچه هام فکر کردم دیونه شدم همش میگم چی میشه نه تا چند سال دیگه تا ۳ ماه بعدیمون با این اوضاع معلوم نیست وای به حال اینکه اینا بزرگ بشن

2706