2726
عنوان

بچه ها اگه امکان مهاجرت داشتین اینکارو میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 160 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چه حرفیه سطل اشغال نون واقعا که همون اروپاشم بی خانمان داره که تو خیابون میخوابن معتاد داره و اد ...

عزیزم مردم واقعا تحت فشار هستن وقتی گوشت روزانه قیمتش تغییر میکنه مرغ بی ارزش اینقدر گرونه .وقتی مردم نمیتکنن مایحتاج زندگیشونو برآورده کنن بایدم ازاین وضع ناراضی باشن وقتی کسی پاسخگو نیس .بایدم بخوان ازاینجا فرار کنن واقعا دستمزدا با قیمتا همخونی داره اینجا؟

اره بخدا با کله میرفتم خوش بحالت ما 6 ماه مشغولیم ولی نمیشه جور نمیشه نمیدونم چرا😭😭😭😏😏😏😏

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧
2728
من نمیگم مشکل نداریم  قطعا ایراداتی وارده به زمینه های مختلف کاری و تحصیلی آموزشی  و‌درمان ...

عزیزم من مشکلم اینه که نمیخوام بچه هام با تفکر و سلیقه ی ایرانی بار بیان و بزرگ بشن  میخوام جور دیگه با تفکرات دیگه ای بزرگ بشن  

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
این چه حرفیه سطل اشغال نون واقعا که همون اروپاشم بی خانمان داره که تو خیابون میخوابن معتاد داره و اد ...

اینا  فک میکنن اون‌ور براشون پختن  دیگ‌نمدونن انحا هم‌بر فرض اینکه مهاجرت درستی داشته باشن در هر حال ی بیگانه ان و‌بس 

بهتر برن این آدما   حداقل کشور یکدست شه بشه کاری کرد براش

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

من میرفتم.ولی یه جای نزدیک. 

مثل باکو یا ترکیه.هم نزدیکه هم ترکن میفهمم زبونشونو بینشون احساس غربت نمیکنم 😁

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑