2733
2734
عنوان

دارم از دلتنگیش دق میکنم😭

416 بازدید | 43 پست

دوماهه از نامزدم جداشدم

هیچ جنگ و دعوایی نداشتیم هیچ مشکلی نداشتیم فقط اون میگفت هیچوقت بچه نمیخوام وقبول کردن این موضوع واسه من سخت بود سرهمین اختلافمون جداشدیم

الان ازدلتنگیش دارم جون میدم

دلم میخواد نصف عمرمو بدم فقط بتونم بغلش کنم‌فقط بتونم ۱۰دیقه کنارش بخوابم 

هیچجوره نمیتونم فراموشش کنم هیچجوره اروم نمیشم

کسی تجربه ی مشابه داشته؟میشه فراموش کرد؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حالا بچه انقدر هم مهم نیستا شاید بعد ها نظرش عوض میشد

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

نامزد رسمیت بود؟

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               

کاش جدا نمیشدی

قران خدا که براش غلط نمیشد اگر نظرش عوض میشد!

به مرور زمان درست میشد

باید یه مشاوره و تراپیست میرفتید میدیدی چرا به این نتیجه رسیده؟چرا کلا قیدشو زده

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏

بهتر که جدا شدین

توروخدا گوش نده به حرف دیگران که میگن برو براش یه بچه بیار دیگه نیار

عمین الان تاپیک بدم بخونی بعد ۷ سال زندگی مشترک شوهره داره به زور اقدام میکنه و خانوم داره نابود میشه از نظر روانی چون بچه نمیحخواد

۷ سال هم جنگ و دعوا بوده بینشون

کار خوبی کردین‌ جدا شدین

امروز راحت تر کنار میای تا چند سال دیگه 

منم به همسرم گفتم هرگز بچه نمیخوام و اگر با این فکر که بعدا نظرم عوض میشه یا تو کار انجام شده قرار میگیرم ، وارد زندگی مشترک میشدیم آسیب میخورد 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706