2737
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست
کاسه داغ تر از اش نباشیم بالاخره این لباس های تو مغازه ها و بوتیک ها رو یک نفر میخره دیگه. مگه استار ...

عجب مگه من اصلا چیزی گفتم ک شما جبهه میگیری 

من گفتم شاید بعضی ها نداشته باشن من برا این جور تاپیک ها کسیو صدا نمیکنم  درسته شاید خودمم نتونم بگیرم اما چیزی ب ایی یا کسی نگفتم از تاپیک رفتم بیرون 😒😒

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
سلام خوشگل خانم ،منه بدبخت نه تا حالا حرف سیاسی زدم نه به کسی توهین کردم نه با کسی بد حرف زدم،فقط او ...

اره واقعا  چی بگم والا

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کار خوبی میکنی ،کارهای چرم معمولا با دوام تر هستن بقول شوهرم کفش چرم تا چند وقت برات کفشه (منظورش کی ...

آره تازه با یه دور واکس یا وازلین زدن هم انقدر رنگ و روشون تر و تازه می‌شه که آدم کیف می‌کنه و دوباره مثل روز اول ذوق😄 منظورم اینه که تکراری نمی‌شه هرگز مخصوصا چون عموما ساده و شیکن. چندسال هم سالم سالم می‌مونه درحالی که چرم مصنوعی‌ها خیلی زود پوست پوست و داغون می‌شن مخصوصا اگه خوب مراقبش نبشی😶

💙صدا کن مرا... 
2740
خانمها ببخشید سوال دادم ایا کیف و کفش چرم هر سنی میتونن استفاده کنن یا برا سن خاص مقلا برا اونا ک زی ...

آره خوبه دیگه مگه به سن ممکنه ربط داشته باشه 🤔

من که استفاده می‌کنم زیر ۳۰ هم هستم☺

💙صدا کن مرا... 

به نظر من ۱ مانتو و ۱ روسری و ۱ شلوار برند بخرین به جای چند تا چیز ارزون.در کل مبارکه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
وسوسه شدم عکس کفش پارسالم رو بزارم نظر بدید،واسه امسال هم میخوام همینارو استفاده کنم باید برم از کمد ...

برو تو میتونی😀😀😀

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2706