2737
2739
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173366 بازدید | 1000 پست

استارتر عزیز به دل خوش بپوشی و استفاده کنی. میدونی اینجا چجوریه؟ خیلیها فقط هنر انتقاد دارن یعنی منتظرن یکی بیاد عکس بذاره و انتقاد کنن که البته راحت ترین کار هم هست. حالا یکی ازهمونا که داره این حرفا رو میذاره اگه عکس خریدای خودشو گذاشت من اسممو عوض میکنم!!!!البته منظور من هر انتقادی نیست منظورم اونایی هستن که با دیدن چهار تا مانتو روسری تا ته شخصیت ادمو قضاوت میکنن

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶۰تومپ بده من عین همینو میخرم برات واقعا حیف نیست یه تومن بدی به یه همچین چیزی من ده تونم نمیدم  ...

آره خدایی منم زورم میاد پول بدم واسه همچین کیفو کفشی ولی اگه شیک باشه می ارزه

🎉🎉🎉🎉
2731

واي چقدر راحت ادم رو قضاوت ميكنيد منم شاغلم بچه دارم كلي هم دغدغه دارم ولي مرتب به ني ني سايت سر ميزنم فاز يه عده كه فقط پالس منفي ميفرستن رو اصلا نميدونم چيه ؟نميشه با هم مهربونتر باشيم .والله استارتر خيلي با جنبه هست كه محترمانه جواب ميدن من كه خيلي از سوالاي تكراري و خاله زنكي بدم مياد مثل سوال اتيكت لباس 

عزیزم مانتوتونو کجا دوختید؟قیمتش خیلی مناسبه 

من ورامین .

جاهایی هستش ک گرون تر بگیره 

مادرم ی جا داد ۸۰ ازش گرفت مانتو رو اخرم خراب کرد برد پیش اینکی خیاط مانتو رو درست کرد 

خدایی کارش خوبه فقط خیلی دیر میده کفر ی میکنه ادمو  

2740
مرسی خانم میشه لطف کنید شماره و اسمشون رو به من بدید؟

سلام عزیزم  قرچک .زیباشهر . اسم کوچشون میدونم ولی پلاکشو یادم نی .تابلو هم نزده  اگه میخوای باید بپرسم برات فقط میگم خیلی دیر میده خیلی ... رو ۵ ماه بعد باید حساب کنی .