2733
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173366 بازدید | 1000 پست
خدایی‌شما‌دکتری‌یعنی‌؟ آخه‌خریدات‌به‌شخصیت‌دکتر‌نمیخوره‌ هم‌چنین‌اومدنت‌به‌نی‌نی‌سایت‌ بدام‌تعجبه

ن عزیز پزشک نیستم. ماما هستم

خریدهای من با بقیه لباس هام تناسب داره. همونطور ک گفتم مانتوی کرم و مشکی و... دارم ک ست شن. گفتم خرید کردم نگفتم ک مانتوی سبز با روسری کرم میخوام بپوشم.و همینطور گفتم از چیزی ک خوشم بیاد میخرم 

بعدشم چ تعجبی داره. حدود 1 سال پيش خواننده خاموش بودم بعد تصمیم گرفتم عضو شم تا اگ در توان و دانشم باشه ب کسی کمک کنم همونجوری ک خیلی از کسانی ک عضو هستن شاغلن یا مدارک بالا دارن. مگ اینجا فقط جای آدمای علافه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز مبارک باشه با دل خوش استفاده کنی فقط یه نظر کوچیک بهت بدم کار خیاطت در حد کسی هست که ا ...

میدونی عزیز الان آویزونه ک اینقدر کج و معوج بنظر میاد وگرنه فاصله دکمه ها رعایت شده سرشانه هم مدلش یکم چین خورده و پفه. یقه هم بخاطر رخت آویز این شکل شده. فقط یکم چروک بودنش ک بیچاره خودش گفت هرچقدر اتو می کشیدم کامل صاف نمیشد ک باید ببرم اتوبخار. من خودمم خیاطم. توی تن با ی جوراب شلواری و شومیز هم رنگش عالی بود

خدایی‌شما‌دکتری‌یعنی‌؟ آخه‌خریدات‌به‌شخصیت‌دکتر‌نمیخوره‌ هم‌چنین‌اومدنت‌به‌نی‌نی‌سایت‌ بدام‌تعجبه

مگ شما میدونی شخصیت من چطوره؟ از نظر شما شخصیت ی نفر ب لباسه فقط؟ اونم توی دنیای مجازی

2728
مگ شما میدونی شخصیت من چطوره؟ از نظر شما شخصیت ی نفر ب لباسه فقط؟ اونم توی دنیای مجازی

فقط‌به‌لباس‌نیست‌

ولی‌لباس‌خیلی‌شرطه‌چون‌در‌وهله‌ی‌اول‌طرف‌ظاهررو‌میبینه‌

بعدم‌اینجا‌یه‌جای‌خاله‌زنکیه‌..اگه‌شما‌دکتری‌پس‌سرت‌شلوغه‌آخه‌اینجا‌هم‌جاعه‌میای

ن عزیز پزشک نیستم. ماما هستم خریدهای من با بقیه لباس هام تناسب داره. همونطور ک گفتم مانتوی کرم و مش ...

بله‌به‌نظرم‌جای‌آدمای‌علافه‌...

من‌محاله‌اگه‌سرم‌شلوغ‌باشه‌بیام‌اینجا‌ولی‌خب‌شلوغ‌نیست‌وگاهیی‌وسوسه‌میشم‌ازبیکاری

2738
فقط‌به‌لباس‌نیست‌ ولی‌لباس‌خیلی‌شرطه‌چون‌در‌وهله‌ی‌اول‌طرف‌ظاهررو‌میبینه‌ بعدم‌اینجا‌یه‌جای‌خاله‌ز ...

نمیدونم شاید شما فرق پزشک و ماما رو نمیدونی.اینقدری ک من اصرار دارم پزشک نیستم شما اصرار داری ک هستم. باشه گلم من پزشکم🤣. در ضمن شما همیشه اینقدر بد و زود قضاوت میکنی؟ من در حال حاضر مرخصی زایمانم بعدشم اگ سرکار هم بودم با بچه کوچیک اونقدر برنامه ریزی دارم ک ب همه کارام برسم. آخه شما ک تیپ منو ندیدی؟ چرا اینقدر مصرید رو حرفاتون؟ 

بله‌به‌نظرم‌جای‌آدمای‌علافه‌... من‌محاله‌اگه‌سرم‌شلوغ‌باشه‌بیام‌اینجا‌ولی‌خب‌شلوغ‌نیست‌وگاهیی‌وسوسه ...

من کار خونه میکنم ب بچه و شوهرم میرسم چند روز دیگ هم باید برم سرکار اینستا و واتس میرم نی نی سایت هم میام. مشکلی داری شما؟ دیگ ترجیح میدم جوابتون رو ندم

نمیدونم شاید شما فرق پزشک و ماما رو نمیدونی.اینقدری ک من اصرار دارم پزشک نیستم شما اصرار داری ک هستم ...

خب‌پس‌

اخه‌‌چند‌صفحه‌قبل‌نوشته‌بودی‌بهتره‌ما‌اگه‌بیمارا‌سزارین‌بخوان‌پول‌مفت‌میره‌تو‌جیب‌ما‌..

ماما‌که‌نمیتونه‌سزارین‌کنه‌

پس‌ماما‌هستی‌فرق‌ماما‌با‌متخصص‌بله‌که‌خیلیه‌میدونم

من کار خونه میکنم ب بچه و شوهرم میرسم چند روز دیگ هم باید برم سرکار اینستا و واتس میرم نی نی سایت هم ...

نه‌مشکای‌ندارم

فکر‌کردم‌متخصصی

گفتم‌اینجا‌جای‌‌اونا‌نیست

نه‌مشکلی‌ندارم‌موفق‌باشی‌ت‌رشتت

خب‌پس‌ اخه‌‌چند‌صفحه‌قبل‌نوشته‌بودی‌بهتره‌ما‌اگه‌بیمارا‌سزارین‌بخوان‌پول‌مفت‌میره‌تو‌جیب‌ما‌.. مام ...

شما علاوه بر ادب و نحوه حرف زدنتون سوادتون هم نم کشیده.برگردید درست بخونید نگفتم ک من سزارین انجام بدم گفتم برن سز شن ما هم راحت شیم. شبتون بخیر🤣🤣🤣🤣

۶۰تومپ بده من عین همینو میخرم برات واقعا حیف نیست یه تومن بدی به یه همچین چیزی من ده تونم نمیدم  ...

متاسفانه کسی که یک بار از کیف و کفش چرم اصل استفاده کنه دیگه نمیتونه مخصوصا توی کفش متفرقه بپوشه و حاضره هزینه کنه. 

میشه واسه بغل گرفتن تو دلیم یه صلوات بفرستی ؟ ❤️
2706