2737
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست
خدایی‌شما‌دکتری‌یعنی‌؟ آخه‌خریدات‌به‌شخصیت‌دکتر‌نمیخوره‌ هم‌چنین‌اومدنت‌به‌نی‌نی‌سایت‌ بدام‌تعجبه

ن عزیز پزشک نیستم. ماما هستم

خریدهای من با بقیه لباس هام تناسب داره. همونطور ک گفتم مانتوی کرم و مشکی و... دارم ک ست شن. گفتم خرید کردم نگفتم ک مانتوی سبز با روسری کرم میخوام بپوشم.و همینطور گفتم از چیزی ک خوشم بیاد میخرم 

بعدشم چ تعجبی داره. حدود 1 سال پيش خواننده خاموش بودم بعد تصمیم گرفتم عضو شم تا اگ در توان و دانشم باشه ب کسی کمک کنم همونجوری ک خیلی از کسانی ک عضو هستن شاغلن یا مدارک بالا دارن. مگ اینجا فقط جای آدمای علافه؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

استارتر عزیز مبارک باشه با دل خوش استفاده کنی فقط یه نظر کوچیک بهت بدم کار خیاطت در حد کسی هست که ا ...

میدونی عزیز الان آویزونه ک اینقدر کج و معوج بنظر میاد وگرنه فاصله دکمه ها رعایت شده سرشانه هم مدلش یکم چین خورده و پفه. یقه هم بخاطر رخت آویز این شکل شده. فقط یکم چروک بودنش ک بیچاره خودش گفت هرچقدر اتو می کشیدم کامل صاف نمیشد ک باید ببرم اتوبخار. من خودمم خیاطم. توی تن با ی جوراب شلواری و شومیز هم رنگش عالی بود

خدایی‌شما‌دکتری‌یعنی‌؟ آخه‌خریدات‌به‌شخصیت‌دکتر‌نمیخوره‌ هم‌چنین‌اومدنت‌به‌نی‌نی‌سایت‌ بدام‌تعجبه

مگ شما میدونی شخصیت من چطوره؟ از نظر شما شخصیت ی نفر ب لباسه فقط؟ اونم توی دنیای مجازی

2731
مگ شما میدونی شخصیت من چطوره؟ از نظر شما شخصیت ی نفر ب لباسه فقط؟ اونم توی دنیای مجازی

فقط‌به‌لباس‌نیست‌

ولی‌لباس‌خیلی‌شرطه‌چون‌در‌وهله‌ی‌اول‌طرف‌ظاهررو‌میبینه‌

بعدم‌اینجا‌یه‌جای‌خاله‌زنکیه‌..اگه‌شما‌دکتری‌پس‌سرت‌شلوغه‌آخه‌اینجا‌هم‌جاعه‌میای

ن عزیز پزشک نیستم. ماما هستم خریدهای من با بقیه لباس هام تناسب داره. همونطور ک گفتم مانتوی کرم و مش ...

بله‌به‌نظرم‌جای‌آدمای‌علافه‌...

من‌محاله‌اگه‌سرم‌شلوغ‌باشه‌بیام‌اینجا‌ولی‌خب‌شلوغ‌نیست‌وگاهیی‌وسوسه‌میشم‌ازبیکاری

2740
فقط‌به‌لباس‌نیست‌ ولی‌لباس‌خیلی‌شرطه‌چون‌در‌وهله‌ی‌اول‌طرف‌ظاهررو‌میبینه‌ بعدم‌اینجا‌یه‌جای‌خاله‌ز ...

نمیدونم شاید شما فرق پزشک و ماما رو نمیدونی.اینقدری ک من اصرار دارم پزشک نیستم شما اصرار داری ک هستم. باشه گلم من پزشکم🤣. در ضمن شما همیشه اینقدر بد و زود قضاوت میکنی؟ من در حال حاضر مرخصی زایمانم بعدشم اگ سرکار هم بودم با بچه کوچیک اونقدر برنامه ریزی دارم ک ب همه کارام برسم. آخه شما ک تیپ منو ندیدی؟ چرا اینقدر مصرید رو حرفاتون؟ 

بله‌به‌نظرم‌جای‌آدمای‌علافه‌... من‌محاله‌اگه‌سرم‌شلوغ‌باشه‌بیام‌اینجا‌ولی‌خب‌شلوغ‌نیست‌وگاهیی‌وسوسه ...

من کار خونه میکنم ب بچه و شوهرم میرسم چند روز دیگ هم باید برم سرکار اینستا و واتس میرم نی نی سایت هم میام. مشکلی داری شما؟ دیگ ترجیح میدم جوابتون رو ندم

نمیدونم شاید شما فرق پزشک و ماما رو نمیدونی.اینقدری ک من اصرار دارم پزشک نیستم شما اصرار داری ک هستم ...

خب‌پس‌

اخه‌‌چند‌صفحه‌قبل‌نوشته‌بودی‌بهتره‌ما‌اگه‌بیمارا‌سزارین‌بخوان‌پول‌مفت‌میره‌تو‌جیب‌ما‌..

ماما‌که‌نمیتونه‌سزارین‌کنه‌

پس‌ماما‌هستی‌فرق‌ماما‌با‌متخصص‌بله‌که‌خیلیه‌میدونم

من کار خونه میکنم ب بچه و شوهرم میرسم چند روز دیگ هم باید برم سرکار اینستا و واتس میرم نی نی سایت هم ...

نه‌مشکای‌ندارم

فکر‌کردم‌متخصصی

گفتم‌اینجا‌جای‌‌اونا‌نیست

نه‌مشکلی‌ندارم‌موفق‌باشی‌ت‌رشتت

خب‌پس‌ اخه‌‌چند‌صفحه‌قبل‌نوشته‌بودی‌بهتره‌ما‌اگه‌بیمارا‌سزارین‌بخوان‌پول‌مفت‌میره‌تو‌جیب‌ما‌.. مام ...

شما علاوه بر ادب و نحوه حرف زدنتون سوادتون هم نم کشیده.برگردید درست بخونید نگفتم ک من سزارین انجام بدم گفتم برن سز شن ما هم راحت شیم. شبتون بخیر🤣🤣🤣🤣

۶۰تومپ بده من عین همینو میخرم برات واقعا حیف نیست یه تومن بدی به یه همچین چیزی من ده تونم نمیدم  ...

متاسفانه کسی که یک بار از کیف و کفش چرم اصل استفاده کنه دیگه نمیتونه مخصوصا توی کفش متفرقه بپوشه و حاضره هزینه کنه. 

میشه واسه بغل گرفتن تو دلیم یه صلوات بفرستی ؟ ❤️
2706