2737
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست

لباسات مبارکت باشه 

مطمعنا توی تنت خوشگلترم هستن 

مهم اینه با خریدشون خوشحالی 

ولییییییی همه چی رو به‌کنار خیلی هیکلت فوق العاده هست همیشه همینجوری نگهش دار نذار یه وقتی چاق شی 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همیشه اینطور نیس خیلی از ارزونیها به معنی جنس بد نیستن یه روسری میری یکجا 100تومنه همون برند ورنگ مغازه دیگه 300میده بعضی مغازه ها وژدانشون بیشتره ،بعضی هم پول کلاس و چیدمان مغازشون رو میخورن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
از اينكه بيرون پاهام بيرون باشن خوشم نمي اد ي جور بي نظميه و شلختگيه به نظرم ولي مباركت باشه

برا منم بیرون نیس. الان تو خونه اینقدر پاچه رو تا زدم و پامو خم کردم و گرنه اینجور بیرون نمیرم

2740

بچه ها میگم بیاین ازین به بعد اگر کسی لباسی گذاشت مانتویی گذاشت که خریدتش هی نگیم زشته خوشگل نیست تو سلیقه من نیست و...خیلی تو ذوق اون بنده خدا میخوره.هرکسی وقتی خرید میکنه ازنظر خودش خریدش زیباترینه ..مسلما کلی پولشو تو این وضع افتضاح قیمتها داده و اینو یادمون باشه سلیقه ها متفاوته..یه مبارک باشه و قشنگه چیزی ازمون کم نمیکنه بگیم.فقط جایی نظر شخصیتونو بدید که طرف ازتون نظر میخواد که خوشگله بخرم یا نه که هنوز نخریدتش.

پسرم دنیامه
بچه ها میگم بیاین ازین به بعد اگر کسی لباسی گذاشت مانتویی گذاشت که خریدتش هی نگیم زشته خوشگل نیست تو ...

عزیزم بعضی ها خودشون میگن نظر بدید...ما هم با احترام نظر میدیم...

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
خوزستان 

میشه دقیق بگی کدوم شهر...

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2706