2733
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست
سلام عزیزم...اتفاقا من دیشب می گفتم کاش عاطی جون بود دوستاشو صدا میکرد میومدم لباس و خریداشون رو میز ...

ای جوووونم اخه شاید بعضی ها ندارم ناراحت میشن دلشون میگیره گناه دارن بااین گرونیا

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا هم هشتصد تومن😍😊

این همه پولو چطوری خرج میکنید...من میرم ارزونترین چیزو میخرم...ولی شیک

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2731
مهربوووووووووون😍😍😍😍

❤❤❤❤❤😍😍😍😍💋💋💋

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ماشاالله بهت . خیلی حوصلت خوبه. من هیچی نمیخرم چند ساله دیگه بی خیال این چیزا شدم و عیدم مثل روزای د ...

منم مثل شما هم میخرم ولی عید بیشتر وقتها مانتو قبلیهامو میپوشم پارسال دوتا مانتو دوتا کفش دوتا روسری یه شال گرفتم دوتا شلوار ولی هیچکدووم نپوشیدم چون قبلیا نو بودن عید برای تفریح و دید بازدید خوش گذرونیه بنظرم نه چیز دیگه استارتر منظورم به تو نیست مبارکت باشه با دل خوش بپوشی 

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری
مبارکه استاتر بچه هااین مانتوقشنگه بخرم یانه

اگه از نزدیک ندیدیش نه. آخه این مدل‌ها که یه کم فانتزی ان اگر خرید اینترنتی انجام بدید واقعا ممکنه از نزدیک و تو تنتون یه جوری باشه که خوشتون نیاد😣

💙صدا کن مرا...