2733
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب نظرم همه روسریاتو هزینشو میدادی یه روسری شیک گرون قیمت میخریدی بهتر بوده البته بازم خودت میدونی مب ...

من کلا تیپم اسپرته برا همین روسری مجلسی نیازم نمیشه. حالا شایدم بعدا خریدم

2731

استارتر شرمنده ها دوباره خواستی مانتو بدوزی بده خیاط ماهر مانتو که گفتی سبز لجنی  رد دوختش چین چینی وایمیسه و  اصلا کار تمیز نیست   برای اون که انگار یه شنل روش داشت  فاصله دکمه ها  رعایت نشده بود 

روسری اولی تو خیلی دوست داشتم قیمتش عالی بود 

در کل همه شون مبارکت باشه

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
انشالله که هر چی دوس داری قسمت بشه بخری عزیزم😍😍😍آره حق با شماست دیدم یه عده میان همینو میگن نمیدو ...

جوون جوون 😍😍❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
با کفش کرم طلایی کمربند کرم و با کفش مشکی کمربند مشکی

گلم منظورم اینه شلوارات ک کمربندت قشنگ بودن اما مانتوو روسری اندازه اونا زیبا نبودن...اما قطعا تو تنت زیبان

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡

بعضی ها همچین می گن کاش روسری مجلسی می خریدی خب روسری هاش قشنگ و مجلسی بودن دیگه مگه روسری مجلسی شاخ و دم داره

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
خانمها ببخشید سوال دادم ایا کیف و کفش چرم هر سنی میتونن استفاده کنن یا برا سن خاص مقلا برا اونا ک زی ...

عزیزم کار چرم محدودیت سنی نداره و بسیار متنوع هست ،مثلا برای افراد سن بالا ،کارها و رنگ های سنگین تر داره و برای جونترها کارهای اسپرت و رنگیه شیکی داره،اگر تهران هستی به چرم فروشیهای میدون فردوسی سر بزن انقدر کارها متنوع و قشنگ هست که مطمئنم خوشت میاد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706