2733
2734
عنوان

مایع جنین؛خانما تورو خدا پربازدیدش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 22861 بازدید | 262 پست
سلام گلم تروخدا دکتر حنطوش ویزیت انلاین دارن؟میشه شمارشونو بهم بدی؟

09056218310 عزیزم واتس آپ به این شماره پیامک بده هماهنگ کن ویزیت آنلاین رو

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

سلام عزيزم 

من خواهرم بارداري قبلش بچشو توي ٢٢ هفته از دست داد سرم درماني و مايع درماني جواب نداد تا كه خشك شد و ختم بارداري دادن 

الان بازم بارداره و هفته ٢٦ هست يك هفته بستري هستن سرم درماني و مايع درماني شدن اب دور از جنين از ٤ به ٣ رسيد به نظرتون كاري ميشه براش كرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم  من خواهرم بارداري قبلش بچشو توي ٢٢ هفته از دست داد سرم درماني و مايع درماني جواب ن ...

سلام عزیزم.چون تکرار شده باید علت یابی بشه.اسپرین و انوکسان مصرف میکنن؟؟؟باید پزشکشون سونو داپلر انجام بدن که از لحاظ اکسیژن رسانی به جنین مطمئن بشن.خواستین ی شماره میدم آنلاین ویزیت شین دکتر خوبی هست

سلام عزیزم.چون تکرار شده باید علت یابی بشه.اسپرین و انوکسان مصرف میکنن؟؟؟باید پزشکشون سونو داپلر انج ...

نه عزيزم هيچي مصرف نميكنه جايي كه هستيم دكتر خوب نداره تا حالا تشخيص ندادن با اينكه خواهرم همش دكتر ميره 

الان ٢٦ هفتست ابش ٣ شده و رشدش كمه سونوگراف ميگه بچه اندازه ٢٢ هفتست 

دكتر گفته احتمال موندنش كمه 

شما شماره رو بفرستين 

2728
نه عزيزم هيچي مصرف نميكنه جايي كه هستيم دكتر خوب نداره تا حالا تشخيص ندادن با اينكه خواهرم همش دكتر ...

09056218310 واتس اپ پیام بدید هماهنگ کنید.

2738
ويزيتش ٣٠٠ هزاره خيلي زياده 

ساکن کجایین؟؟؟نه منم دوبار ماه پیش ویزیت شدم همون ۳۰۰بود

برا من که اذربایجانم رفت و برگشتم بالای سیصد میشه.انلاین به صرفه س

ساکن کجایین؟؟؟نه منم دوبار ماه پیش ویزیت شدم همون ۳۰۰بود برا من که اذربایجانم رفت و برگشتم بالای سی ...

زاهدان هست خواهرم اونجا رفت دكتر گفتن كاري نميشه كرد روحيه خواهرم خيلي بده 

عزيزم شما اسپرين و انوكسان مصرف كردين 

زاهدان هست خواهرم اونجا رفت دكتر گفتن كاري نميشه كرد روحيه خواهرم خيلي بده  عزيزم شما اسپرين و ...

بله.سه ماه قبل از بارداری آسپرین روزی دوتا و از هفته شش هم انوکسان

انوكسان چه دوزي بهت دادن و هر چند ساعت مصرف كردين

انوکسان از چهار هزار شروع کردم جواب نداد چند مدت هم شش هزار که اونم تاثیر زیادی برا من نداشت و به هشت هزار رسوندیم شکر خدا تاثیر داشت.هر بیست و چهار ساعت 

2706