2752
2739
عنوان

مایع جنین؛خانما تورو خدا پربازدیدش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 22896 بازدید | 262 پست
من بخاطر جفت بارداری های ناموفقم سر سومی خیلی استرس گرفتم ولی شکر خدا دکترم دز داروهامو تغییر داد و ...

من بارداری قبلی سزارین بودم الان خیللللی میترسم اینم از دست بدم یا مشکلی داشته باشه

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤
سلام.وقت بخیر.عزیزم درکت میکنم بهت پیشنهاد میکنم حتما بری پیش حنطوش اگه بارداریت و جنین برات مهمه که ...

شما حجم مایعت چند بود؟

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترس همیشه تو جونمه الانم بیشتر شد

من بخاطر تهوع بارداری از اولش تا الان که ۶ ماهه هستم خیلی کم آب میخورم در حدی که فقط روزانه قرصامو بخورم یا همراه غذا ، بعضی روزا چایی یه استکان ، همین

اینکه کم آب میخورم باعث میشه مایع جنین کم بشه؟

تا آنومالی نرمال بود

لطفا کسی اطلاع داره بگه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ترس همیشه تو جونمه الانم بیشتر شد من بخاطر تهوع بارداری از اولش تا الان که ۶ ماهه هستم خیلی کم آ ...

عزیزم برا شما که مشکلی نداشتی کم خوردن اب مشکلی ایجاد نمیکنه.ولی بهتره زیاد بخوری چون نمیذاره عفونت ادراری بگیری

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
2731
من بارداری قبلی سزارین بودم الان خیللللی میترسم اینم از دست بدم یا مشکلی داشته باشه

ببین عزیزم مایع من هفته هجده هشت بود دکتر انوکسان رو شش هزار و بعد هشت هزار کرد تا پایان بارداری مایع به طور سیزده شد.تنها کسی که میتونه کمکت کنه حنطوشه.اگه دلیل کم ابیت نشتی باشه شاید رینگر جواب بده.ولی اگه مشکل انعقادی داری حتما ی سونو داپلر برو.تا عروق جنین و مقاومت شریانها بررسی بشه.گویا در بارداری توقف رشد جنین داشتی.اسپرین رو دو تا بکن.

عزیزم برا شما که مشکلی نداشتی کم خوردن اب مشکلی ایجاد نمیکنه.ولی بهتره زیاد بخوری چون نمیذاره عفونت ...

آره درست میگی

ولی چرا به کسایی که کمه مایع میگن آب بخور

پس نخوردنش ضرر نداره؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ببین عزیزم مایع من هفته هجده هشت بود دکتر انوکسان رو شش هزار و بعد هشت هزار کرد تا پایان بارداری مای ...

عزیزم شماانومالی انجام داد واست؟

ببین عزیزم مایع من هفته هجده هشت بود دکتر انوکسان رو شش هزار و بعد هشت هزار کرد تا پایان بارداری مای ...

عزیزم من صبح رفتم سونو گفت مایع پنجه😭😭😭😭یعنی امیدی هست؟

عزیزم من صبح رفتم سونو گفت مایع پنجه😭😭😭😭یعنی امیدی هست؟

نباید زیر پنج بشه.انوکسانت رو دزشو زیاد کن دو تا اسپرین بخور

بله کلینیک حنطوش انجام دادم

عزیزم من امروز اومدم تهران که فردا برم مطب حنطوش زاده بنظرت امیدی هست بچه من زنده بمونه؟

بله کلینیک حنطوش انجام دادم

عزیزم من رفتم مطب حنطوش زاده فقط آسپرینمو دوتا کرد و گفت توکل به خدا کن،خیلی میترسم اینم از دست بدم تست آمینوشورم منفی بود،پیش یه دکتر دیگه رفتم ویتامین ث و ب کمپلکس و سرم سدیم کلراید تجویز کرد اونا رو هم استفاده میکنم،مایعم سه شنبه که مطب حنطوش زاده سونو دادم ۵.۵بود توروخدا بیا راهنماییم کن من دارم دق میکنم

سلام گلم تروخدا دکتر حنطوش ویزیت انلاین دارن؟میشه شمارشونو بهم بدی؟

سلام.عزیزم دکتر حنطوش ویزیت آنلاین هم دارن