2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسییی😍

به نظرم حتما بريد 

خيلي جااب بود 

كلي مغازه و جاهاي تفريحي داشت 

ما اونجا رفتيم عكس سنتي انداختيم☺️

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
2731
به نظرم حتما بريد  خيلي جااب بود  كلي مغازه و جاهاي تفريحي داشت  ما اونجا رفتيم عك ...

اسمش چالیدره است 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
منم شنبه دارم میام مشهد ، مشهدی جونا میشه بگید اب و عوا چه جوریاست؟

امروز که خوب بود ما مشهدیا همیشه میگیم مشهد یکروزش چارفصله صب سرده در حد کاپسن ظهر گرمه در حد تی شرت عصر خنکه خوبه شب یخچاله 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2740
اره بابا از پرسی 45 یهویی کرد 50 بعدم 60 دیگه به درد نمیخوره نوشابه شیشه ای زیتون و سیر و اینا تو ظر ...

بیچاره ها چیکار کنن همه چی هم گرون شده 

گوشت کیلویی 50 شده 120 

اینا هم مجبورن قیمتو ببرن بالا 

اینقدر کارشون زحمته قیمت رو بالا نبرن که تو این گرونی ها ضرر میکنن باید جمع کنن

باغ وحشم میرم حتما دخترم عاشق حیووناس خیلی ذوق میکنه  فقط قفسشون چجوریه درست دید دارن یا نه&nb ...

اره درست دید داره خیلی خوبه فقط پارسال ببره وحشی شده بود نعره میزد و رو دوپا واستاده بود و حالت حمله داشت همه ترسیده بودن البته تقصیر خود پارکبان بود حیوونا رو وحشی میکرد تا مسافرا جدب بشن ولی من خیلی ترسیدم

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
آخرای اسفند میایم احتمالا یا تو عید  قیمتا اون موقع چه جوره برای خرید؟  بازاری که جنس خو ...

ان شاء الله بهتون خوش بگذره و با دست پر برگردی امام رضا حاجتاتو بهت بده 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
اره  ولی تپ سی رو دانلود و نصب کن  ارزون تره

باشه عزیزم ،ممنونم

اگه واقعا راضی هستید میشه برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات  از ته دلتون برام بفرستید؟خدا انشالله حاجت شمارو هم برآورده کنه 
2706