2733
2739

سلام شبتون بخیر

اگه ممکنه جاهای دیدنی، تفریحی، رستوران ها و فست فود های معروفش و.....  رو معرفی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرم امام رضا_شاندیز و طرقبه و چالیدره و سان سیتی و تیراژه،بازار فردوسی،وکیل اباد _جاغرق و عنبران،کوهسنگی،کوهستان پارک،پارک ملت

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

پدیده شاندیز روزای تعطیل بازارچه خوراکیش و اینکه مسجمه های قشنگی داره برا عکس و .. اگرم بچه داری عالیه 

الماس شرق و پروما و کیان سنتر و بازارای زیاد سمت طربقه و هاشمیه هم ویلاژ توریست که مارک فروشن یا سجاد و احمد اباد و راهنمایی کلا مشهد بازار زیاده 

موجای ابی بانوان تازه افتتاح شده 

هلیوم پارک نزدیک پروما تازه افتتاح شده ولی خوب هلیوم پارک خیلی گرونه ساعتی 100 هزارتومنه بازیهاش نفری 

رستورانم که سمت شاندیز چلو حسن خوبه و ارم و ... طرقبه هم که زیاده 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
حرم امام رضا_شاندیز و طرقبه و چالیدره و سان سیتی و تیراژه،بازار فردوسی،وکیل اباد _جاغرق و عنبران،کوه ...

کوهستان پارکو که بستن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2740
شاندیز, طرقبه,بازارطلاب لباس فروشی.کوهسنگی,امامزاده پنجتن,ارامگاه فردوسی,باغ وحش

عزیزم اگه زحمت نیست بگو اینجا ها که معرفی کردی چجور جایی هست مثلا طرقبه چی هست؟ بازاره؟ مکان تفریحی هست؟ مکان تاریخی هست؟ یا مثلا کوهسنگی که گفتی

عزیزم اگه زحمت نیست بگو اینجا ها که معرفی کردی چجور جایی هست مثلا طرقبه چی هست؟ بازاره؟ مکان تفریحی ...

من بگم؟طرقبه ی مکانیه ک توش بازار خرید و تفریحیو و رستورانو اینای

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/: