2737
2734
آررره اینو هم بگین ممنون ما با هواپیما میریم اونجا هم همش باید با تاکسی بریم اینور اونور اسنپ باشه خ ...

از تاکسی های اطراف حرم نگیرین خععععللللییی گرونه مترو هم داره مثلا وکیل آبادو میتونی از فلکه برق با مترو یکراس بری وکیل اباد از همونجام یه تاکسی بگیری طرقبه بعدشم هموجو برگردی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنونتم عزیزم خیلی کمک کردی  ممنون از وقتی که برام گذاشتی😍❤

خواهش بالاخره زایر امام رضایین وظیفه نوکری درگاه آقارو بجا آوردیم 

2728

ببخشین یچیزی رو یادآوری کنم برم بخابم اگه رفتی طرقبه این ویلاز توریست و تیراژه و اینا همش مزکز خریده برو خود شهر طرقبه میدان ولیعصر و بازار بعثتش پر از صنایع دستی و ظروف عتیقه زیبا سبدای دست باف و لواشکای خوشمزس بعد برکشتنی برو ویلاز توریس و تیراژه چون تو راه برگشتم هس این مرکزای خرید 

2738

بنظرم بااین نوع حرف زدنش و شرایطی ک برات گذاشته این زندگی زندگی بشو نیستو،این مردم مرد نیس بیشتر میخوره ک میخواد انتقام هزینه هاشو ازت بگیر مردی ک زن وزندگی براش مهم باشه علاقه داشته باشه برا باهم بودن اینجوری حرف نمی زنه نرو خودتو بدبخت نکن،ب فکر آیندت باش مطمئن باش درهای بهتری برات باز میشن