2733
2739

بازار رضا برو از شوهر خواهر من عطر بخر اسم مغازش عطر یاسه  پشت بازار رضام یه خیابونه به ایم هفده شهریور فففقققققطططط لباس و لوازم آرایش 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه حرم امام رضا

بازار رضا

١٧شهريور براي خريد نزديكه به حرم

پارك مينياتور

بازار اطلس

طرقبه و شانديز با كلي رستوران و بازار

الماس شرق  اگر همين روزا مياي برو تا سينا بهداشت كه كلي تخفيف داره

2728
اره برو عکس بگیر همه شخصیتای کارتونی رو تو سایز بزرگ درست کردن مثل اسمورفها و ... اگه عیدم میای که ب ...

باغ وحشم میرم حتما دخترم عاشق حیووناس خیلی ذوق میکنه 

فقط قفسشون چجوریه درست دید دارن یا نه 

ما تو مشهد رفتيم يه جايي خيلي باحال بود اسمشو يادم نيس 

تلكابين داشت از رو درياچه رد ميشد 

آهاااان چاليدره 

خيلي جذاب بود😍😍😍

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
من عاشق پیتزا هستم حتما تست میکنم مرسی    

پس حتما پیتزا بیروتی چهارراه شهدا خیابون بهجت رو بخور عاشقش میشی جلو چش خودت درست میکنن فقطم گوشت و پنیر زیاد کالباس و اینا نمیزنن فک کنم بهجت هفته یه شعبم تو وکیل آباد دارن 

2740
اول از همه حرم امام رضا بازار رضا ١٧شهريور براي خريد نزديكه به حرم پارك مينياتور بازار اطلس طرق ...

آخرای اسفند میایم احتمالا یا تو عید 

قیمتا اون موقع چه جوره برای خرید؟ 

بازاری که جنس خوب و قیمت مناسب داشته باشن کجاس

باغ وحشم میرم حتما دخترم عاشق حیووناس خیلی ذوق میکنه  فقط قفسشون چجوریه درست دید دارن یا نه&nb ...

آره منم پسرمو بردم قشنگ حیوونا دیده میشن 

منم.... خونه ی امیدمه اونجا... چه غم و چه شادی جام اونجاس

خوش به سعادتت باز اونجايي 

دعا كن بطلبه با دختر قشنگم بيام اونجا😍

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
اره ما تابستونا هفته ای یه شب جات خالی از صبح جوجه میذاشتم میرفتیم با شوهر و پسرم وکیل اباد شبا وسط ...

وای چی قشنگ ما همش با مادرشوهر و خواهرشوهر باید بریم یه بار ما رفتیم گفتن پاشین جمع کنین ساعت 1 بود گفتن بارون میاد شاید سیل شه 

آخرای اسفند میایم احتمالا یا تو عید  قیمتا اون موقع چه جوره برای خرید؟  بازاری که جنس خو ...

قبمتا كه الان حساب كتاب نداره

ولي به ميبت جاهاي ديكه بهتره

كلي بازار كه همه جي داره