2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من دس پخت مادر شوهرم عالیههه :/ هنو نامزدیم همیشه غڋام خوب میشد اینبار استرس داشتم لازانیا بردم ...

مادرشوهر من دستپختش اصن خوب نیست 

مثلا ماهی درست نیکنه ترشی نمیزنه 

یا مثلا مرغ و ترشی نمیزنه و سرخ نمیکنه 

تو قرمه سبزی تخم مرغ میزنه 

در کل دستپختم خیلی خوبه ولی خب با وجود مادرشوهرم اگه دستپختم بد هم بود شوهرم امتحانشو پس داده بود😂😂😂😂

شوهرت حساسه رو غذا؟؟ 

💚💜You and me together, nothing is better
2731

[QUOTE=82344433]زرشک پلو با مرغ  خداروشکر شوهرم بد غذانیس بعضی وقتا خودم غذای خودمو نمیخوردم ولی اون میخورد &n ...[/QUOTEنام کاربریت یعنی چی؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
مادرشوهر من دستپختش اصن خوب نیست  مثلا ماهی درست نیکنه ترشی نمیزنه  یا مثلا مرغ و ترش ...

فوق العاده زیاد حساسسسسسسه .شوهرم خیلی دوستم داره ب شوخی میگ اگ غذات بد شد طلاقت میدما خخخ

2738
اگه حوصله داشتي دستورش رو بگو لطفأ☺️

اول گوشت وخرد میکنید از گوشت خورشت ریز تر بعد با آب میزاریید بپزه تا گوشتتون نرم میشه بعد ادویه فلفل ونمک وزردچوبه میزنید با پیاز میزاریید آبش کامل تموم بشه بعد روغن میرییزید زیرش وکم میکنید میزاریید نیم ساعت با روغن سرخ بشه ولی هم بزنید هر ده دقیقه گوشتتونم باید کامل نرم شده باشه با مرغم میشه درست کردبا همین روش بعدش یا با نون یا کته نوش جان کنید

2706