2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرغ برنج هویجم سرخ کردم خوشمزه شده بود من ۱۷سالم بود اصن بلد نبودم تو خونه دس ب سیاه و سفید نمیزدم بعدا ک ازدواج کردم هرروز زنگ میزدم مامانم ک ابگوشت چجوریه قرمه قیمه چجوریه خلاصه ک الان یادش میوفتم میگم ابگوشت چی بود ک من بلد نبودم بعد شیش سال امسال برای اولین بار اش درس کردم اونم عالی شد مادرشوهرم ک غذاهاش حرف نداره ولی خوشش اومده بود از اشم کلی برداشت برد خونش البته اونم از اینجا گفتن تاپیک زده بودم😂

۹۹/۹/۹  💖💖
2728
شما به غذاهاتون اب نارنج یا رب انار یا رب الوچه نمیزنین؟؟ 

نه نميزنم غذاي ترش دوست نداريم

مرغم رو با رب و كره سرخ ميكنم و زعفرون و ادويه ميزنم و اخر پخت يه قاشق ابليموي طبيعي 

خيلي خوب ميشه

خورشت قیمه. با پلو. 😃 من اصلا آشپزی بلد نبودم. و روز اول زندگیمون این غدا رو پختم. و با کمال تعجب دیدم خیلی خوب شده بود. 😂😂 ولی کلی نذر و نیاز و دعا و فاتحه خوندم تا غذام بد نشه. البته من از یه سایتی دستور پخت رو در اوردم. و واقعا عالی شد. شوهرم که اومد خونه غذا رو دید .گفت مامانت کجاست. گفتم مامانم؟ مامانم مگه قرار بود بیاد خونه امون. گفت نه ولی این غذا رو که پخته برات. گفتم نه بابا خودم پختم. اصلا باور نمیکرد. 😃فکرشو بکن. تو راهش که داش میومد خونه تن ماهی خریده بود. فکر میکرد غذا نداریم

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2740
خخخخ ن بابا بارک الله

با تشکرات ویژه😃 ولی خدایی الان آشپزیم عالیه. البته بجز آش پختن 😃

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2706