2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اولین بار همین امروز بود ماکارانی درست کردم عاااااالی شد گفت پس امیدی هست اخه دو ماهه عروسی کردیم و خونه پدر شوهرمیم میگفت مستقل شیم تو هیچی بلد نیستی درست کنی ولی امروز بهش ثابت شد 

کشک بادمجون بود بعد نصفشو خوردووووو بعدش گفت که میشه بقیشووو بعدا بخورم؟؟؟؟ گفتم باشه عزیزم رفت اونور تا من جمع کنم ی قاشق ازش خوردممم نمبتووونننننستم قوووورت بدددددم بس که شوووور بود من واقعا نمیدونستم کشک شوره🙊

2740

لوبيا پلو داشتم درست ميكردم برنجشو ريختم دم بكشه مايَشو يادم رفت بريزم😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

کیک و ژله واسه تولدش بود خیلی استرس داشتم البته کیک هم سفارش داده بودم همش به خودم دلداری میدادم که اگه خراب شد مهم نیست ومیریزمش دور ولی خوب از آب در اومد در ضمن اون موقع نیمرو هم بلد نبودم درست کنم و واقعا کار شوخی داشتم میکردم

برمیگرده ب 7 سال پیش والا یادم نمیاد

فقط یادمه واسه اولین بار اش پختم نا بلد بودم

شورش کردم بعدش شکر ریختم خیلی شیرین شد بعدش آبلیمو ریختم ترش شد😐

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2706