2737
2739
عنوان

اخلاق بد من 🤨😤😁

285 بازدید | 22 پست

از کسی که ادامس بجوه و دهنش رو نبنده ب شدت بیزارم وای قلبم اون لحظه وایمیسته شما از این نوع اخلاقا ندارید ؟

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

از کسی ک اروغ میزنه بیزارم

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
من از کسی ک کفششو بکشه زمین هعی بینی شو بکشه بالا  متنفرمممممممممممممممم

وای ب خصوص بینی کشیدن باور میکنی رو اعصابم انگار داره رژه میره😤😤😤

2738

وایییی من توام یا تو منی

رفته بودم خونه یکی از اقواممون شام اوردن دخترشون به طرز افتضاحی شام میخورد دهنش صدا میداد منم اعصابم خورد میشد نمیتونستم شام بخورم یکم با غذا بازی کردم که شام اون تموم شه بعد بخورم وقتی شام تموم شد با دخترش نشستیم فیلم نگاه کردن ، منم ادامس از کیفم بیرون اوردم تعارف کردم وقتی ادامس خورد کلی خودمو لعنت کردم که چرا ادامس تعارف کردم ،اصلا نفهمیدم فیلمه چی شد فقط حواسم ب اون بود که کی ادامسشو میندازه بیرون ارامش بگیرم

ازکسی که غذاتو دهنشه حرف میزنه . من نیز بیزارممم

اوه اونو ک نگو من اون لحظه چه غریبه باشه چه فامیل تذکر میدم میگم دهنتو ببند لطفا دستم خودم نیست ناخودآگاه اینکارو میکنم 

ن اتفاقا وقتی تنهایی یا یکی ک خیلی پایته پیشت باشه یا میخای حرص یکی ک مث شما بدش میاد رودربیارییی ...

البته تکرار میکنم در تنهایی و نه درجمع...😐

اونم درحد خرپ خرپ کردن😅😆

يَا غِيَاثَ مَنْ لَا غِيَاثَ لَهُ🌻
2706