2733
2734
عنوان

اخلاق بد من 🤨😤😁

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 22 پست
ازکسی که غذاتو دهنشه حرف میزنه . من نیز بیزارممم

منم همینطور یه فامیل داریم همیشه با دهن پر حرف میزنه بعد فکر کن عادت داره لقمه دویست بار میجوه هر چی اب دهن میپاشه بیرون هیچی هم نمیشه گفت چون خیلی از من بزرگتره فقط سعی میکنم هیچ وقت نزدیکش نباشمممممم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عاقا مادرشوهر من یه کار فاجعه ای میکنه

دندون مصنوعیاشو با اسکاچ میشورهههههههه😢😢😢میاد خونمون سریع میندازم میره

ولی میریم خونشون به زور یه چیزی میخورم

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙
عاقا مادرشوهر من یه کار فاجعه ای میکنه دندون مصنوعیاشو با اسکاچ میشورهههههههه😢😢😢میاد خونمون سریع ...

وااااای من جای شما بودم لب ب هیچی نمیزدم تو خونش 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
وااااای من جای شما بودم لب ب هیچی نمیزدم تو خونش 

اخه شهرستانن میریم چندروز میمونیم😣😣😣😣

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙