2737
2734

البته سیب زمینی سرخ کرده باسس دوست داره پفیلا ایناهم درحد نوک زدن میخوره...چکارکنم الان نزدیکه عیده غصم شده چطوری برم مسافرت و مهمونی...خیلی خسته شدم تازه غذا میکسشم با ادابازی میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

غذاش رو بپز از توش يك عضو رو در بيار همه رو ميكس كن و اون يه دونه كه در اوردي رو له كن با گوشت كوب .

اين كار رو هر هفته ادامه بده يعني به اين عادت كرد دو تاش رو بكوب و همينجور ادامه بده. 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

نمیدونم چطوری راهنماییت کنم

اما فقط خداروشکر کن که همونم میخوره،ناشکری نکن که بچه بد غذا ندیدی

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738

منم همین مشکلو دارم پسرم 6ماهش امروز حریره بادومو اورد بالا بخاطرزبریش.برده بچهای خاهرم اونا تا1.5سالگی میکس میخوردن.خیلی بده ادم روش نمیشه به کسی بگه😑😑

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
دیگه میکس نده مجبور میشه غذا بخوره، کته اینا بده ،گرسنه باشه قشنگ میخوره، سرلاک هم استفاده کن

آره موافقم بذار گرسنه شه.البته خسته نباشه که نحس بشه.من بچم فوق العاده بد غذا بود،میگفتن گشنگیش بده،تازه گشنه میشد نحس میشد فقط باید شیر درست میکردم تا میخورد و آروم میشد میخوابید😥😥

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

به تدریج میکس کردن غذاش را کمتر و کمتر کنید. اگه ناگهانی اینکار را بکنید غذا را قبول نمی کنه. بابد به تدریج عادت کنه

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
منم همین مشکلو دارم پسرم 6ماهش امروز حریره بادومو اورد بالا بخاطرزبریش.برده بچهای خاهرم اونا تا1.5سا ...

نه خب ۶ ماهه که واقعا باید نرم نرم باشه.

با پشت چای صاف کن براش پودر کن بادومو

2706