2733
2734
عنوان

بچه یکساله فقط غذای میکس میخوره😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2557 بازدید | 29 پست
با گوشکوب ی مدت له کردم عق میزد میورد بالا اصلا اشتها نداره از قاشق فراریه.اگه ب میل خودش باشه هیچی ...

پس میکسو چطوری میدیش؟؟میریزی تو شیشه ش؟؟

قطره هاشو میدی؟؟این قطره آهن و مولتی خیلی تو اشتها تاثیر داره هااا،تجربه کردم که میگم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره موافقم بذار گرسنه شه.البته خسته نباشه که نحس بشه.من بچم فوق العاده بد غذا بود،میگفتن گشنگیش بده، ...

من تو هفت ماهگی یا هشت بود ،خودش بدش اومد از میکس، ولی دختر برادرم گشنگی کشید ی نصف روز بعد خورد ،البته با کته و سوپ رنده شده نرم واسش شروع کرد

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

نگران نباش من ۳سال تمام میکس دادم خورد از تولد سه سالگیش به یکباره دیگه میکس نکردم اونم بزرگ شده بود عاقل گرسنه شد مجبور شد بخوره وحتی له هم نکردم منتها الان که ۶سالش هست ته دیگه و مغزیجات مثل گردو پسته نمیخوره بقیه رو راحت میخوره 

بالاخره یک روز میخوره 

من مسافرت میرفتم هم براش شیر بیسکویت میدادم یا مایعات یا میکسر مسافرتی باخودم میبردم 

من تو هفت ماهگی یا هشت بود ،خودش بدش اومد از میکس، ولی دختر برادرم گشنگی کشید ی نصف روز بعد خورد ،ال ...

نه بچه من کاری به میکس و غیر میکس نداشت

کلا نمیخورد

اصن حاضر نبود بچشه از غذا ببینه چه کوفتیه

وه وه که پیرم کرد این بچه،پییییررررر🤕🤕🤕

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

عزیزم نگران نباش پسر منم اینجور بود حتی بردمش بلع درمانی یه همچین چیزی گفت خانم لازم نداره فقط بستنی اب نبات بدین بخوره بدین چیزی بمکه بدین خودش بخوره 

بعد الان میکس میکنی دیگه نکن با قاشق له کن عادت کرد ریز کن بعدم عادی زورش نکن

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹

پسر منم تا یکسالو و هشت ،نه ماه شایدم بیشتر همینطور بود اشتباه از خودم بود از اول به راحت خوردن عادتش داذم الان نزدیک چهارسالشه دیگه مثل بقیه میخو ه عادی،ولی کم کم طوری که اذیت نشه غذاشو به مرور سفت تر بهش بده

خدایا به همه دل خوش و تن سالم عطا فرما

خانوما ی سوال من چون غذای میکس دادم مثلا شمردم 10تا15 قاشق ب بچم سوپ میدم اونم بازی بازی وگرنه از قاشق اول رومیگردونه.ولی غذای خودمونو نمیدونم چطوری و چقدر بدم؟مثلا گوشتاشو چکارکنم؟

گوشت غذای خودتون رو میتونی با چاقو ریز کنی براش من اینکار میکردم غذای سفره مثلا اگه پلو بود با یکم اب قاطی میکردم با قاشق میکوبیدم تا دونه برنج هم شکسته بشه تا حدودی هم له میکردم میدادم میخورد 

خدایا به همه دل خوش و تن سالم عطا فرما
2706