2733
2734
عنوان

اولین غذاو خوردنی که خونه پدر شوهر خوردید و براتون عجیب بود چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107067 بازدید | 1312 پست

تو فسنجون یکی از دوستام پسته بود😑😐

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم رفسنجان نصف گردو نصف پسته میریزن بعضیا این که دلیل نمیشه عجیب باشه

اخه من رفسنجان نیستم تا حالا نرفتمم

تو کرمونشاه کسی پسته نمیریزه 

به مامان بزرگمم گفتم پشماش ریخت 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
من مادرشوهرم دست پختش خوبه خیلی  چیزای جالبم زیاد درست میکرد  مثلا سیرابی و‌مثه بقچه توش ...

به دليل اون سيرابي و مدل جگر كبابيشرن مال استان لرستان يا كردستان نيستن؟

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚
2742
ای بابا حالا من با مادرشوهرم راحت بودم از اول با اینکه عممه ولی زیاد نمیدیدمش ولی وقتی عروسش شدم هر ...

تو روحت😁😁😁😁😈

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
ای بابا حالا من با مادرشوهرم راحت بودم از اول با اینکه عممه ولی زیاد نمیدیدمش ولی وقتی عروسش شدم هر ...

😂😂😂😂😂مادرشوهر مادرشوهره حتی اگه عمه باشه

🍃از تو دل بر نکنم تا دل و جانم باشد🍃
2740
😂😂😂😂😂مادرشوهر مادرشوهره حتی اگه عمه باشه

آره بابا تازه عمه بدتره از اونورم درصدد چزوندن زن داداششه ک مادر من میشه از همه جهت بهت زهر میپاشه😂😂

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
چرا گلم توام تمرین کن  اولش سخته یواش یواش راه میوفتی

نه من راحتم فقط به طرز بیانت خندم گرفت من اگر هم اعتراضی باشه با سیاست بیان میکنم...اینکه گفتی لعنتی میزاشت کف دست مامانم یا بابام یادم نیست که چه دختریه تربیت کردی😂

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
نه من راحتم فقط به طرز بیانت خندم گرفت من اگر هم اعتراضی باشه با سیاست بیان میکنم...اینکه گفتی لعنتی ...

آخه میدونی مثلا ورمیداره تو قورمه سبزی انقد رب میزنه ک قرمز میشه منم بهش میگم عمه جون این که قورمه قرمزیه پختی اونم کلی حرص میخوره ولی کاری از دستش برنمیاد ولی خدایی همون قورمه قرمزیش انقد خوشمزه است ک نگو دست پختش عالیه

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
من خودم اصالتا گیلانیم و  همسرم مازندرانیه و میبینم توی غذاهاشونم ماست میریزن مثل ماست بسته خور ...

اخیی ، نه عزیزم اصلاااا بدم نیومد و خودمم خوردم، فقط تعجب کردم که چرا ماست چکیده که خودش اب اصلیش گرفته شده رو با اب معمولی قاطی میکنن. وقتی هم دو سه نفر مازندرانی فهمیدن ما ماست چکیده روهمونجوری سفت میخوریم مثلا بجای پنیر با کره ، تعجب کردن . درست میگی سلیقه ای هست ، ممنونم که جواب دادی😊

وقتي آب ماست كشيده ميشه ماندگاريش بيشتر ميشه و ميشه فريزش هم كرد. من خودم مامانم شماليه، ماست چكيده ...

چقدر جالب ، که اینطور. از این به بعد منم امتحان کنم. توی دوغ چ سبزیای خشکی میریزن؟ 

ما هم قدیما بیشتر مادربزرگم اینکارو میکردن.اب ماست بهش میگفتن.ابو میریختن تو ماست شل شه  توشم ن ...

اهااا ، اینم جالبه . 

منم مادربزرگم گاهی برای درست کردن اشکنه کشک (نمیدونم شما هم دارین یا نه )  بجای اینکه کشک رو باز کنه ، ماست چکیده رو باز میکرد و میذاشت رو گاز و مخلفاتش رو میزد ، طعمش خیلی متفاوت از کشک میشد.

2706