2752
2739
عنوان

اولین غذاو خوردنی که خونه پدر شوهر خوردید و براتون عجیب بود چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107073 بازدید | 1312 پست
من خوشبختانه بهترین غذا ها رو خونه مادر شوهر م خورد م. لامصب حتی نمیرو  هم درست میکنه آدم از خو ...

دلم خواست برم درست کنم 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در جواب دوستانی که گفتند چرا میگید عجیب و غریب و خانواده شوهر .... باید بگم عجیب و غریب که همیشه معنی منفی نمیده ، چیزی که آدم باهاش بیگانه است ، در مورد غذا میتونه هم معنی خوب بده هم بد 

اینجا هم خیلی ها گفتند یه غذایی براشون عجیب غریب بوده ولی خوشمزه بوده و خیلی ها هم گفتند خوششون نیومده ، این دیگه سلیقه ای هست 

2731

من تا قبل نامزدیم سیر قلیه نخورده بودم رفتم خونشون مامانش توی زودپز پخته بود از این زود پز قدیمیا بود لاستیک زود پز گند زده بود بهش کل خورش بوی لاستیک سوخته میداد منم بار اولم بود میخوردم طعمش برام عجیب بود هیچ بوی لاستیک خفنی هم میداد غذا توی دهنم بود نمیتونستم قورت بدم خدا رحم کرد فسنجونم داشتن ماله دیروزش بود اونو با اینکه طعمش با فسنجونای ما فرق داشت بیشتر خوردم حالا مادر شوهر اصرار که خورشت سیر قلیه نخوردی من انکار که به جان مادرم خوردم . کلا توی خونه مادر شوهرم چون فرهنگ غذایی مون فرق داره اونا شمالی ان چیزای عجیب زیاد دیدم. شوهرمم یه عادت بدی داشت همه چی رو به هم قاطی میکرد میخورد😝 به هر زحمتی بود از سرش انداختم.😎😊

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
به احتمال زیاد مادرشوهرتون چشاش ضعیف بوده متوجه نشده و ندیده که الوها کرمو هستن. طبیعتا روی خورشت هم ...

بله عزیزم بنده خدا عینکی هم هستن خورشت رو که هم میزدی مشخص نمیشد میدونستم خودشون متوجه نشدن و دلمم نیومد بهشون بگم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
من همیشه برنج کته درست میکنم  وقتی ابش تمومش شد یا اخرای ابش باشه میریزم تو  ی  ظرف ...

یعنی اون زمانی که وسط برنج انگار حفره حفره میشه دیگه ؟تو قابلمه چند سوراخ ایجاد میشه؟(منظورم رو رسوندم ؟؟؟؟؟)

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
ببخشید میگم. ولی بوی آش ترش مثه این میمونه که استانبولی با ماست وخیار بخوری بعد بیاری بالا.😭😭😭😨 ...

من عاشق آش ترش گیلانم. خیلی خوشمزست. اینا ذائقه ای هست گلم. داداش و بابامم اصلا لب نمیزنن. همسرم هم اصلا نمیخوره بدش میاد

من ساکن مازندرانم ، دیدم مازندرانیا ماست چکیده رو با اب شل میکنن ، به اصطلاح باز میکنن، در حد ماست س ...

من خودم اصالتا گیلانیم و  همسرم مازندرانیه و میبینم توی غذاهاشونم ماست میریزن مثل ماست بسته خورشت. اما این ماست چکیده رو با اب حل میکنیم و دوغ درست می کنیم . یا آب میریزیم یکم شل شه و جای ماست میخوریم. این که سلیقه هست گلم .توی گیلان هم ما ماست چکیده رو با اب سرد حل میکنیم نمک و نعناع میزنیم و میخوریم. خوشمزست... نمی دونم چرا بدت اومده ؟!!!

مرغ  برام میوه خوردنشون عجیب بود ی هندونه رو نصف میکردن میزاشتن وسط حتی وقتی مهمون میومد با چن ...

وای الکی نگو

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
اره واقعا... اصلا بدمزه نیست . سلیقه ای هست. شاید هم حالا یکی بد درست کرده که این حسو داشته 

اصلا بدمزه اصلا ناخوشایند این مدل توصیف کردن واقعا در شان یک خانم بالغ نیست نمی دونم بعضی ها چطور روشون میشه هرچی به ذهنشون میرسه به زبون بیارن .ما بچه هامون سرسفره می گن فلان چیز بدمزه است ما نمی خواین بهشون تذکر می دیم نگو بدمزه است نهایتا نمی خوای بگو دوست ندارم یا نمی خوام اینطوری میگی بقیه زده میشن .بعد بیای غذایی که مربوط به یک شهری میشه رو اینقدر زشت توصیف کنی .....

دیگه اون بنده خداها اگه این پست رو خونده باشن هروقت بخوان اون غذا رو بخورن چه حالی بهشون دست میده.

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
ما ی بار تو عقد بودیم شام رفتیم خونه مادرشوهرم البته قبلش همه باهم مهمونی بودیم بعد برگشت ب شوهرم ...

واا خوبه میگی مهمونی بودی . مگه املت چشه . چقدر سخت میگیرین بعضیا . خب منم بارها خونه مادرش شوهرم املت خوردم