2752
2734
عنوان

اولین غذاو خوردنی که خونه پدر شوهر خوردید و براتون عجیب بود چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107074 بازدید | 1312 پست
همون قار کوهی امال باعث مرگ بالای 50فز شد و کبدشون پودر شد

آره دیدم پارسال چندنفر باهاش مردن بیچاره ها منم میترسم نمیخورم کلا ی بار خوردم اون غذارو باقارچ کوهی بقیش قارچ پرورشی میریخت مادرشوهرم

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
منم این کارو از بچگی میکنم،شیر گرم شکرک توش حل میکنم و تیلیت میکنم😜

ماهم میخوریم خیلیم میچسبه دوسش دارم من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نه نمیتونم هفت ماهه عروسشم نمیتونم از خجالت راحت غدا بکشم بعد چحوری اینو بگم اخه😅

ای بابا حالا من با مادرشوهرم راحت بودم از اول با اینکه عممه ولی زیاد نمیدیدمش ولی وقتی عروسش شدم هر حرفی داشتم بهش میگفتم مخصوصا قر میزدم ک این کارت اشتباس اونم لعنتی میزاشت کف دست بابام ک اینم دختره تو تربیت کردی خلاصه ماجراهاداشتم باهاش الان هرچی میگم میگه توراس میگی بابا ولم کن

2731
واا خوبه میگی مهمونی بودی . مگه املت چشه . چقدر سخت میگیرین بعضیا . خب منم بارها خونه مادرش شوهرم ام ...

انتظار دارن که هرموقع وقت و بی وقت رفتن براشون چلو پلو و خورشتو گوشت بزاره

🎉🎉🎉🎉
ما ی بار تو عقد بودیم شام رفتیم خونه مادرشوهرم البته قبلش همه باهم مهمونی بودیم بعد برگشت ب شوهرم ...

ووو خب بدبخت باهاتون مهمونی بوده پ کی میومد براتون چلو گوشتو اینا درست میکرد چه انتظارایی داریناااا 

🎉🎉🎉🎉
ما ی بار تو عقد بودیم شام رفتیم خونه مادرشوهرم البته قبلش همه باهم مهمونی بودیم بعد برگشت ب شوهرم ...

من خونه مادرشوهرم نون پنیرم خوردم عجب افاده ی داری تو نازبانو😣