2737
2739
عنوان

اولین غذاو خوردنی که خونه پدر شوهر خوردید و براتون عجیب بود چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107067 بازدید | 1312 پست
من ی بار خونه دوستم رفتم ب جا اینکه کاهو با سکنجبین بخورن با آبغوره میخوردن شاخ دراوردم

منم با سرکه میخورمممممممم.اولا براشون عجیب بود حالا همشون میخورن😂😂😂

خدایا مددی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرشوهر من  سالها سر اشپز بوده  و جز بهترینا بوده

شما حساب کن پدرشوهر سر اشپززززز ینی برو حالشو ببر😍😍😍😍😍 برررگ درست میکنه باقلوا😙😙😙😙 کباب میزنه  با لبات بازی میکنه😙😙😙

اما مادرشوهرم همه غذاهاش خوب نیست  ازخودش اختراع میکنه تو هر چیزی ادویه کاری میزنه😩😩😩

کلا  چیز عحیب عریب خوشبختانه نخوردم خونشون

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
2742
2740
تخم خرما؟!😱 تخم ربی؟!😨😨یعنی تخمی که رب اندود شده؟

خرما تخم مرغ غذای بسیار بسیار مقوی هست سرشار از ویتامینهای و مواد معدنی مورد نیاز بدن و پروتئین ،خصوصا برای ازدیاد  ش ه و ت مرد خیلی خوبه البته باید بجای روغن از کره استفاده کنید

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

چیز خاصی نخوردم ولله مگه دختر و داماد گرسنه اش گذاشتن چیزی گیر ما بیاد همه اش ارزونی خودشون       

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
خرما تخم مرغ غذای بسیار بسیار مقوی هست سرشار از ویتامینهای و مواد معدنی مورد نیاز بدن و پروتئین ،خصو ...

مزه ش چندش وشه.

اصلا تنزل میکنی ازش میخوری.

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
مزه ش چندش وشه. اصلا تنزل میکنی ازش میخوری.

چون با کره درست میشه خیلی بوی خوبی داره ،اول هسته خرماها را در میاری بعد توی کره تفت میدی و کم کم با قاشق خرما رو له میکنی ،خرما که کمی سرخ شد اونوقت تخم مرغ رسمی بهش اضافه میکنی ،یکم که سرخ شد از روی شعله برمی داری چون تخم مرغ اگر زیاد روی اجاق بمونه بوی زهم میگیره 

این غذا مخصوصا برای آقایانی که سرد مزاج هستن یا تعداد و تحرک اسپرمشون پایین هست خیلی مفیده

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706