2752
2734
عنوان

اولین غذاو خوردنی که خونه پدر شوهر خوردید و براتون عجیب بود چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107073 بازدید | 1312 پست
خيلي بد مزست  از بوش متنفررررم  ولي نمبدونم چرا همه دوسش دارن اغلب

ارررره یک بار برای اولین بار و اخرین بار خوردم از گلوم تا برسه به معدم فقط سوخت از ترشی زیاد

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید میگم. ولی بوی آش ترش مثه این میمونه که استانبولی با ماست وخیار بخوری بعد بیاری بالا.😭😭😭😨 ...

افتضاااحه🤢🤢🤢دقيقا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2731
منم چیز عجیبی ندیدم،غذاهامون مشترکه.تنها چیز عجیب اینه که غذا سر سفره کم میاد و همیشه تعارف میزنه بخ ...

اتفاقا برعکس باید عمل کنی عزیزم

غذا زیاد درست کن که حسابی همسرت و خودت رو سربلتد کنی

والا اون آدم با این روش پابه سن گذاشته

اما اگه کار خودشو تکرار کنی همیشه وقتی غذا میپزی حش بدی بهت دست میده.

بلانسبت شما البته در مثل مناقشه نیست

اما میگن مگه یکی گازت گرفت قرار نیست شمام گازش بگیری

اوتوقت فرق شما با اون چیه....

عزیزم از من دلخور نشی ها

من یه بار این استباهو کردم حالا هربار واسه مهمون غذا میپزم یادش میافتم از خودم شرمنده میشم نمیخوام حس بد من رو شما هم تجربه کنی😘😘

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
کار خوبی میکنه من هم فقط برا مهمون وغذایی مثل ته چین رو آبکش میکنم هم مفید تره هم کم مصرف میشه برنج

جالبه براتون بگم که تحقیقات جدید ثابت کرده که برنج خیس‌شده و آبکش‌شده خیلی سالم‌تر از برنج کته‌اییه. قبلاً خلاف این رو می‌گفتن. حالا بپرسید چرا 

مادرشوهر من تو قرمه سبزی مرغ میکرد..شاید خیلیا براشون عادیه ولی واسه منکه همیشه تو قورمه گوشت قرمز ب ...

دوستای من تو خوابگاه از سر ناچادی و نبود گوشت این کارو کردن یه بارم لوبیا قرمز نداشتن چشم بلبلی ریختن 😂

توش اگه حبوبات داشته شله بوده اگه کلا با گندم بوده و نرم و لطیف بوده حلیم بوده. حلیم هم دو مدله نیش ...

فقط گندم بود حبوبات نداشت. معلوم بود آشپزش خیلی ماهر بوده. و البته نذری هم که بود یه طعم عالی داشت

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
من اغلب  اونجا گرسنه میمونم یکم الکی میریزم میخورم چون مادر همسرم با وجود اینکه میدونم زحمت میک ...

آخ گفتی! بالاخره یکی از عدم بهداشت حرف زد. مادر شوهر من سرماخورده بود تو دستش دستمال دماغی بود لبه ی لیوان چاییمو گرفت بهم داد. همشم می گفت بخور چرا چایی نمی خوری؟ تازه یه کار دیگم می کنه بند رخت و آویز لباسای خیس نداره، لباسا رو همه جای خونه خشک می کنه. یه بار دیدم تو ظرفی که سبزی خوردن می آره سر میز پر جوراب مردونه است 🤢 گیرم شسته شده 🤢🤢