2752
2734
عنوان

اولین غذاو خوردنی که خونه پدر شوهر خوردید و براتون عجیب بود چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107073 بازدید | 1312 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بار اول که رفتم ظرف غذا سره کارم هم برده بودم قرمه سبزی داشتن نصف غذام موند گفتم با اجازتون میزار ...

من نفهمیدم چی شد. حرف مادرشوهرتو متوجه نشدم ولی دلم برات سوخت

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
تو مراحل آشنایی قبل عروسی رفتیم خونشون،برنج شفته بود..سالادشون پر از آب و سس....میوه آوردن خیار چروک ...

😂😂😂😂😂😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من آب دوغ خیارباشکرحالم بهم خوردنخوردم گفتم ازصبحانه سیرم 😌

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

هردفعه خانوادم واسه عيد ميرن خونشون ميوه هايي كه پلاسيدن و خراب شدنو ميارن واسه پذيرايي ميوه ها انقدر خراب بو گنديدگيشون دراومده ديگه خيلي كثافتن

جان مادر نمي آيي..؟چين هاى پيشانى مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسيده كه نمى آيى..؟راستى مادر ،جايت خوب است؟دلت براى نوازشهاى مادرانه ام تنگ نيست كه نمى آيى؟يا اينكه منتظر شرايط بهترى تا وقتى ميايى همه چيز باشد و تو كم نداشته باشى؟...عشق مادر خانه ام سوت و كور است نميايى؟؟زبانم قاصر است نميايى؟نازنين فرشته مادر،خدا در نزديكى توست؟اگر ديدى يا صدايي از او شنيدى يا آن حوالى بودى خدا را حس كردى بگو مادرم، منتظر من است اجازه بگير و به درونم بيا😔🤰🏼🤰🏼