2733
2734
عنوان

اولین غذاو خوردنی که خونه پدر شوهر خوردید و براتون عجیب بود چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107073 بازدید | 1312 پست
ای وااااااای...  این که میشه شکم گوسفند و محتویات ش      

اصلا اونجوری نیست و نبود.

شکمبه ی گوسفند رو کامل از از هر ناخالصی میزدودند، و سپس برنج رو نمیدونم با یه سری چیز دیگه میریختن توش و اونو میدوختن و میپختن.

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
خدا پدرتون رو حفظ کنه 🙂🙂🙂 پدر من خدابیامرز پنیر رو با مربا میخورد😖😖😖😖 همش بهش میگفتم بابا نکن ...

شیرینی پرتقال بخور ببین چه طعمی داره.

و سیب رو نمک بزن و میل کن.

(عاشق این ترکیباتم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه قیمه نذری داشتیم یه مقدار از اب خورشت با لپه اضافا مونده بود مادرشوهرم با آب خورشت سوپ درست کرد فکر کن لپه ها هم توش بود حالا منه خنگ فکر کردم سوپه زیاد ریختم بعد تازه فهمیدم چیه

استاتر خدا چیکارت نکنه ..فکر ما بارداری ها هم باش..تصور بعضی غذاهای عجیب و غریب و مزه های دوست نداشتنی حالم رو بد کرد😂😂😂

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
2731
وای تخم مرغ و رب! زدی وسط خال. بهترینشو تو میدون راه آهن تهران، غذاخوری روبروش خوردم.

آره عالیه من خودم خیلی دوست دارم

بعضی وقتها ناهار رو به تخم مرغ رد میکنم واسه شوهرم تخم و خرما واسه بچه ها ساده واسه خودم تخم ربی .....

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
برنج جدا می پزن گوجه رو مثل املت درست میکنن ولی توش تخم مرغ نمیریزن بعد با برنج میخورن 

منظورت برنج و گوجه یا کته و گوجه س

سمت ما مرسومه....برنج رو یا کته ای یا آبکش درست میکنن کنارشم گوجه درست میکنن به برنجم پیازداغ فراوون میدن

آره عالیه من خودم خیلی دوست دارم بعضی وقتها ناهار رو به تخم مرغ رد میکنم واسه شوهرم تخم و خرما واسه ...

تخم خرما؟!😱

تخم ربی؟!😨😨یعنی تخمی که رب اندود شده؟

تخم خرما؟!😱 تخم ربی؟!😨😨یعنی تخمی که رب اندود شده؟

آره عزیزم 

اول تو ماهیتابه یکم رب تو روغن تفت میدی تو یه ظرف دیگم تخم مرغ و نمک رو هم میزنی و اضافه میکنی و حد موندنش رو گاز بستگی به سلیقه خودت داره منکه کلا تخم مرغ رو نیمه پخته دوست ندارم و کامل باید سرخ شه

مزش شبیه املته....اگه خوب درست بشه خوشمزس

مصطفی کشک......  برنج خوردہ لنجون خوب میپزن بعد دوغ شل شدہ میریزن توش ب قل ک افتاد کمی زردچوبہ میزنن بعد روغن توش نعنا میریزن ۲ دیقہ میزان تفت بخورہ میریزن روش

آش سیرابییییییییی  اہ اہ 

لطفا با حرفامون با کارامون مرحم درد ھای ھم باشیم نه زخم......                                                                       لطفا برای حاجت رسیدن ب حاجتم ھرچند تاکه میتونین صلوات مھمونم کنین.....شاید قلبتون انقد پاک باشه ک حاجت روا شم........